Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla klas drugich organizowanym przez Filię 1 - Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli pod hasłem: Ilustracje do książki Hugh Loftinga: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Celem konkursu jest przybliżenie postaci Hugh Loftinga - twórcy cyklu książek o zwierzętach, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz prezentacja twórczości dziecięcej.
Prace konkursowe wykonane dowolną techniką w formacie A-4, opatrzone metryczką z danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i adres szkoły należy składać u nauczycieli świetlicy szkolnej lub w Filii 1 - oddział dla Dzieci MBP w Stalowej Woli, ul. Staszica 14 do 23 października 2017 r.
Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami książkowymi.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada 2017 r. o godz. 9.30 w kinie "Ballada" przy ul. Staszica 14. W programie przewidziano seans filmowy dla wszystkich uczestników konkursu.

Irena Sajdak

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.