Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla klas drugich organizowanym przez Filię 1 - Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli pod hasłem: Ilustracje do książki Hugh Loftinga: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Celem konkursu jest przybliżenie postaci Hugh Loftinga - twórcy cyklu książek o zwierzętach, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz prezentacja twórczości dziecięcej.
Prace konkursowe wykonane dowolną techniką w formacie A-4, opatrzone metryczką z danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i adres szkoły należy składać u nauczycieli świetlicy szkolnej lub w Filii 1 - oddział dla Dzieci MBP w Stalowej Woli, ul. Staszica 14 do 23 października 2017 r.
Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami książkowymi.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada 2017 r. o godz. 9.30 w kinie "Ballada" przy ul. Staszica 14. W programie przewidziano seans filmowy dla wszystkich uczestników konkursu.

Irena Sajdak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.