Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla klas drugich organizowanym przez Filię 1 - Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli pod hasłem: Ilustracje do książki Hugh Loftinga: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Celem konkursu jest przybliżenie postaci Hugh Loftinga - twórcy cyklu książek o zwierzętach, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz prezentacja twórczości dziecięcej.
Prace konkursowe wykonane dowolną techniką w formacie A-4, opatrzone metryczką z danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i adres szkoły należy składać u nauczycieli świetlicy szkolnej lub w Filii 1 - oddział dla Dzieci MBP w Stalowej Woli, ul. Staszica 14 do 23 października 2017 r.
Najciekawsze prace zostaną wyróżnione nagrodami książkowymi.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada 2017 r. o godz. 9.30 w kinie "Ballada" przy ul. Staszica 14. W programie przewidziano seans filmowy dla wszystkich uczestników konkursu.

Irena Sajdak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody

Egzamin ósmoklasisty

Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjne i przykładowe arkusze do egzaminu ósmoklasisty