Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu

Jak wskazują badania, nawyki żywieniowe kształtujące się i utrwalające w okresie dzieciństwa i młodości trudno zmienić w wieku dorosłym. Codzienne spożywanie zbilansowanych i jednocześnie smacznych posiłków, jedzenie w przyjaznej atmosferze i o regularnych porach to najlepszy sposób na budowanie u dzieci prawidłowych zwyczajów żywieniowych na całe życie.

Szkoła jest miejscem, w którym dzieci zdobywają wiedzę, ale też uczą się, jak żyć. Spędzają w niej nawet 8 godzin dziennie. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten program, aby pomóc szkołom w prowadzeniu ciekawej i mądrej edukacji żywieniowo-kulinarnej.

Program „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” jest długofalowym projektem, którego pierwsza edycja w roku 2017/2018 jest skierowana do klas 1-3 szkół podstawowych. Celem Organizatorów jest przede wszystkim edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania. Program został przygotowany we współpracy z dietetykami, pedagogami i partnerami.

Program realizować będą p.Beata Trzcińska z klasą III g, p. Jolanta Łuszczak z klasą I d

Beata Trzcińska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody