ncl05

Za nami już spotkania w dwóch nowych grupach "Nietypowego Czytania Literatury". Dzięki zaangażowaniu dziewcząt z klasy 7E w tym roku szkolnym rozpoczął się nowy cykl zajęć.

Zajęcia odbywają się w czytelni biblioteki szkolnej dwa razy w tygodniu. Pierwsza grupa spotyka się we wtorki o 13:55, a druga w czwartki o tej samej godzinie. Dzieci do klasy 3 włącznie w ramach zajęć mają szansę nabycia nowych umiejętności oraz zacieśnienia szkolnych znajomości. Akcja "Nietypowe Czytania Literatury" wpisuje się w ogólnopolską akcję promocji czytelnictwa. Stawia sobie za cel przybliżenia książki w atrakcyjnej formie, ale sięga dalej, bo uczy także jak dokonać jej adaptacji. Uczy zamiłowania nie tylko do prozy, ale i teatru. Zajęcia młodszym kolegom i koleżanką przybliżają uczennice Katarzyna Światowiec, Paulina Ozga, Karolina Kuraś, Iga Mścisz i Magdalena Bis z 7E, klasy pani Moniki Potockiej-Witek. Dziewczęta dzielą się swoim talentem dzięki czemu widzimy uśmiechnięte twarze ich młodszych rówieśników.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zapoznania się.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.