Ewakuacja próbna
We wtorek, 26 maja 2026 r. w szkole przeprowadzono próbną ewakuację uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Celem ćwiczeń było sprawdzenie znajomości procedur ewakuacyjnych, czasu opuszczenia budynku oraz właściwego zachowania w sytuacji zagrożenia. Ewakuacja przebiegła sprawnie i zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Wszystkie osoby opuściły budynek wyznaczonymi drogami ewakuacyjnymi i zgromadziły się w miejscu zbiórki. Ćwiczenie potwierdziło dobre przygotowanie społeczności szkolnej do działania w sytuacjach awaryjnych.


FB - PSP7
Szkoła Promująca Zdrowie
Klub Szkół
Laboratoria Przyszłości