obojna 25.09.2017

Z okazji Dnia Chłopaka klasy integracyjne 6a i 7a wraz ze swoimi wychowawcami wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego do pobliskiej miejscowości Obojna, prowadzonego przez p. Agnieszkę i Andrzeja Madejów.

Na rozległym terenie gospodarstwa mieszczą się stajnie oraz zwierzyniec, po którym oprowadzała nas pani Agnieszka z pasją opowiadając o zwierzętach, którymi się opiekuje. Uczniowie poznali wygląd i zwyczaje wielu zwierząt. Mogli także karmić zwierzaki ich przysmakami: marchewką, burakami i kapustą. Po zwiedzaniu przyszedł czas na odpoczynek i pyszny poczęstunek - dzieci zajadały się pysznymi placuszkami z masłem lub miodem, pieczoną kiełbaską i pysznym, domowym ciastem.
Niezwykłą atrakcją okazała się jazda na koniu , a także szaleństwa na placu zabaw. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Będziemy miło wspominać to niezwykłe miejsce i jego przemiłych gospodarzy.

Urszula Szkutnik

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody

Egzamin ósmoklasisty

Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjne i przykładowe arkusze do egzaminu ósmoklasisty