Lepsza Szkoła

LEPSZA SZKOŁA to projekt edukacyjny zainicjowany przez Gdańską Fundację Rozwoju im. Adama Mysiora we współpracy z Gdańskim Wydawnictwem Oświatowym w roku szkolnym 2002/2003.

Główne cele projektu:

• badanie efektywności nauczania,
  • rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej,
  • kształcenie nauczycieli,

Projekt objął swoim działaniem wszystkie etapy edukacyjne. W dotychczasowych edycjach zgromadził ponad 16000 nauczycieli i 900 tysięcy uczniów. LEPSZA SZKOŁA tjest projektem, który pomaga nauczycielom i szkołom w osiąganiu lepszych wyników nauczania.

SESJA Z PLUSEM
Celem programu jest badanie efektywności nauczania matematyki oraz długoterminowe, konsekwentne przygotowywanie uczniów do sprawdzianu po szkole podstawowej.
Opis programu:
Uczniowie klas IV , V i VI zgłoszonych do programu systematycznie rozwiązują standaryzowane testy kompetencji z matematyki, które otrzymują od Wydawnictwa. Nauczyciel, regularnie sprawdzając poziom wiedzy i umiejętności klasy, może prawidłowo ocenić jej postępy i braki. Dodatkową pomocą w pracy jest możliwość porównywania wyników klasy z wynikami wszystkich klas objętych programem.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce

Rodziców uczniów, kórzy będą korzystali z obiadów w roku szkolnym 2018/2019 uprzejmie prosimy o wypełnienie, podpisanie i złożenie w sekretariacie szkoly stosownych deklaracji.
Obiady będą wydawane od 4 wrzesnia 2018 r./wtorek/.