"Człowiek to istota pełna nadziei i pomysłów, które są zaprzeczeniem tezy, że nic nie możemy zmienić."

Istniejemy  odkąd istnieje szkoła, chociaż co roku w innym składzie. Jak wiecie, samorząd jest potrzebny każdej szkole, ponieważ to on ją rozwesela:-) Organizujemy różne akcje, konkursy, zabawy, aby uczniowie byli zadowoleni. Nie boimy się nowych wyzwań, wychodzimy im naprzeciw. Angażujemy się w liczne akcje charytatywne, gdyż niesienie pomocy innym jest naszym priorytetem.

Chcemy aby nasza szkoła nie była "skostniała”, ale "szła z duchem czasu”.

W bieżącym roku szkolnym działamy w składzie:

Opiekunowie SU:
Anna Majkowska – Sobiło, Anna Sawicka, Iwona Jabłońska, Agnieszka Moskal

Zarząd SU:
Przewodniczące: Jagoda Oczkowska (7b), Natalia Chmura (7d), Julia Jug (7c)

Członkowie:
Kl. 6b: K. Ćwikła, J. Dziura, A. Mroczyńska, A. Niemiec, R. Orszak, W. Pioterczak
Kl. 6c: Z. Bartosik, K. Pieńkowska, J. Socha, W. Szczepaniak
Kl. 6d: E. Budzyńska, A. Kaczkowska, A. Książek, J. Nycz, S. Pyret, N. Sławska
Kl. 6e: J. Dziura, D. Skrzypek, A. Środa, L. Węglarska, W. Bąk, M. Sztaba, F. Żelichowski
Kl. 7d: Z. Bartnik, G. Kaźmierczak, W. Kolano, Z. Pędrak, A. Skalny
Kl. 7e: S. Paluch, K. Rybak, A. Zimoń

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.