Lasowiaczki Siódemki

"Kiedy zaścianek jest przeznaczeniem i nie można go opuścić,
należy z niego zrobić metropolię"
- W. Sedlak

Jednym z priorytetowych zadań naszej szkoły jest zapewnienie dzieciom jak najszerszego dostępu do dziedzictwa kulturowego i do współczesnej kultury, a tym samym wytworzenie  poczucia przynależności do ,,małej ojczyzny’’ oraz narodu. Poznanie  różnorodności kulturowej zwiększa kreatywność dzieci, uczy otwartości, szacunku i tolerancji.

Realizując powyższe zadania nasza szkoła nawiązuje współpracę z lokalnymi instytucjami kultury. Widać już pierwsze efekty tych działań.
Dzięki współpracy z Miejskim Domem Kultury, w szkole powstał zespół taneczny ,,Lasowiaczki Siódemki”, prowadzony przez pana Marka Zarembę – choreografa i reżysera Zespołów Pieśni i Tańca ,,Lasowiacy’’ oraz ,,Mali Lasowiacy”. Teraz jednym z naszych najpilniejszych celów stało się zgromadzenie środków na zakup strojów lasowiackich dla małych tancerzy. Potrzebna kwota nie jest mała, ale jesteśmy pewni, że dzięki naszym licznym przyjaciołom i dobroczyńcom uda się i ten cel zrealizować.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce

Rodziców uczniów, kórzy będą korzystali z obiadów w roku szkolnym 2018/2019 uprzejmie prosimy o wypełnienie, podpisanie i złożenie w sekretariacie szkoly stosownych deklaracji.
Obiady będą wydawane od 4 wrzesnia 2018 r./wtorek/.