Lasowiaczki Siódemki

"Kiedy zaścianek jest przeznaczeniem i nie można go opuścić,
należy z niego zrobić metropolię"
- W. Sedlak

Jednym z priorytetowych zadań naszej szkoły jest zapewnienie dzieciom jak najszerszego dostępu do dziedzictwa kulturowego i do współczesnej kultury, a tym samym wytworzenie  poczucia przynależności do ,,małej ojczyzny’’ oraz narodu. Poznanie  różnorodności kulturowej zwiększa kreatywność dzieci, uczy otwartości, szacunku i tolerancji.

Realizując powyższe zadania nasza szkoła nawiązuje współpracę z lokalnymi instytucjami kultury. Widać już pierwsze efekty tych działań.
Dzięki współpracy z Miejskim Domem Kultury, w szkole powstał zespół taneczny ,,Lasowiaczki Siódemki”, prowadzony przez pana Marka Zarembę – choreografa i reżysera Zespołów Pieśni i Tańca ,,Lasowiacy’’ oraz ,,Mali Lasowiacy”. Teraz jednym z naszych najpilniejszych celów stało się zgromadzenie środków na zakup strojów lasowiackich dla małych tancerzy. Potrzebna kwota nie jest mała, ale jesteśmy pewni, że dzięki naszym licznym przyjaciołom i dobroczyńcom uda się i ten cel zrealizować.

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego