Nabór 2020/2021

.

Nauka zdalna

Chętni i zaangażowani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA”.

Celem konkursu było m.in. rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci plastycznie uzdolnionych oraz prezentacja twórczości dziecięcej.

Każdy uczestnik pod opieką swojego opiekuna wykonał pracę w formacie A4 w wybranej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wycinanie, wydzieranie.

Do konkursu przystąpiło 24 uczniów:

Zofia Bielecka, Ursula Dubiel, Natalia Durek, Krzysztof Golik, Gabriela Kaczor, Julia Kowalczykowska, Karolina Kowalczykowska, Amelia Kowalska, Kacper Litwin, Weronika Myszka, Oliwia Nawrocka, Gabriela Partyka, Maja Piwko, Iga Sączawa, Amelia Smykla, Joanna Sulowska, Lena Stręciwilk, Julia Studzińska, Olga Szmuc, Natalia Szot, Michał Warchoł, Dawid Wojtak, Sandra Wojtala.

Uczniów przygotowały panie:

Renata Czernecka - Skrok, Irena Sajdak, Anna Sawicka, Mirosława Trafidło, Irena Żurawska.

Niektórzy uczniowie zostali przygotowani przez swoich rodziców.

Nauczycielom i rodzicom uczniów gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech,  a uczniom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

Zapraszam uczestników konkursu po odbiór dyplomów i bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki w Dydni dnia 11. marca na godzinę 12.00 do świetlicy szkolnej.

Koordynator: Renata Czernecka - Skrok