Konkurs plastyczny zorganizowany przez p. Renatę Czernecką - Skrok odbył się wiosną 2018 roku w klasach I-III naszej szkoły.

Głównym celem konkursu było promowanie i kształtowanie wśród dzieci właściwych postaw i zachowań wobec słabszych i chorych. Tematyka prac nawiązywała do zdrowia: jak dbać
o zdrowie, dlaczego niektórzy ludzie chorują, jak rozprzestrzenia się choroba, jak się czujemy, gdy jesteśmy chorzy, co czujemy do kogoś, kto jest chory, co to są choroby przewlekłe i choroby zakaźne - w tym również AIDS, co to są zachowania ryzykowne, co robić, żeby nie chorować, jak pomóc chorej osobie.
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prac w technikach takich jak: malarstwo, rysunek, wycinanki i inne formy, we wskazanych przez organizatorów formatach: A-3, A-4, z papieru, kartonu i innego materiału.

Do konkursu zgłosiło się 13 uczniów z klas I-III. Profesjonalne jury wytypowało laureatów i wyróżnionych:

Karol Kędra kl. III „a”
Barbara Zmarzły kl. III „d”

II MIEJSCE

Amelia Kasprowicz kl. I „b”
Maryla Stachera kl. III „g”

III MIEJSCE

Filip Rutkowski kl. III „a”
Sara Skiba kl. III „d”

WYRÓŻNIENIE
Lena Dębowska kl. I „c”
Zuzanna Drabik kl. I „c”
Wiktor Nowaliński kl. III „a”
Nicole Rybak kl. III „d”
Joanna Rychlak kl. I „c”
Adrian Wojtaszek kl. I „c”
Barbara Zimoń kl. III „a”

Prace, opisane zgodnie z wytycznymi, koordynator wojewódzkiego konkursu na terenie naszej szkoły dostarczył do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie na dalszy etap konkursu. Po ogłoszeniu wyników w WSSE 31 maja 2018 roku okazało się, że nie ma na liście zwycięzców uczniów naszej szkoły. Sukcesu sprzed czterech lat nie udało się powtórzyć. Będziemy podejmować próby w przyszłym roku.

Gratuluję.
Organizator i koordynator konkursu: Renata Czernecka – Skrok

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody