008.o gesie remarDnia 11 kwietnia 2018 roku uczennica klasy III „a” Milena Hamera stanęła w szranki w Spółdzielczym Domu Kultury w Przeglądzie „... o Gęsie Pióro” w kategorii – Muzyka.

Wśród 65 występów piosenką pt. „Dwa światy” wyśpiewała Wyróżnienie w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego. W kategorii Muzyka również nasze uczennice w duecie Hania Dziopak i Basia Zimoń wystąpiły i wykonały piosenkę filmową "Kraina lodu - Mam tę moc". Dziewczynki otrzymały pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Gratulujemy dziewczynkom i trzymamy za Milenkę kciuki w dalszych zmaganiach.

Wyróżnienie dla Zespołu REMAR
w XIX Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych
„…o Gęsie Pióro”

Dnia 10 kwietnia 2018 uczniowie klasy III „a” jako zespół wokalny „REMAR” byli w Spółdzielczym Domu Kultury na Przeglądzie „...o Gęsie Pióro” w kategorii - Taniec. Na scenie zatańczyli układ taneczny złożony z poloneza i polki integracyjnej. Występ był udany. To było kolejne ciekawe doświadczenie małych artystów. Najpierw uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Po obejrzeniu wszystkich występów i naradzie - jury przyznało naszym dzieciom Wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy dzieciakom – naszym wychowankom”.

Renata Czernecka - Skrok i Marta Bańka

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.