008.o gesie remarDnia 11 kwietnia 2018 roku uczennica klasy III „a” Milena Hamera stanęła w szranki w Spółdzielczym Domu Kultury w Przeglądzie „... o Gęsie Pióro” w kategorii – Muzyka.

Wśród 65 występów piosenką pt. „Dwa światy” wyśpiewała Wyróżnienie w formie nominacji do Przeglądu Wojewódzkiego. W kategorii Muzyka również nasze uczennice w duecie Hania Dziopak i Basia Zimoń wystąpiły i wykonały piosenkę filmową "Kraina lodu - Mam tę moc". Dziewczynki otrzymały pamiątkowy dyplom uczestnictwa.

Gratulujemy dziewczynkom i trzymamy za Milenkę kciuki w dalszych zmaganiach.

Wyróżnienie dla Zespołu REMAR
w XIX Powiatowym Przeglądzie Zespołów Szkolnych
„…o Gęsie Pióro”

Dnia 10 kwietnia 2018 uczniowie klasy III „a” jako zespół wokalny „REMAR” byli w Spółdzielczym Domu Kultury na Przeglądzie „...o Gęsie Pióro” w kategorii - Taniec. Na scenie zatańczyli układ taneczny złożony z poloneza i polki integracyjnej. Występ był udany. To było kolejne ciekawe doświadczenie małych artystów. Najpierw uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Po obejrzeniu wszystkich występów i naradzie - jury przyznało naszym dzieciom Wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy dzieciakom – naszym wychowankom”.

Renata Czernecka - Skrok i Marta Bańka

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców