sw.integra 003W ramach obchodów Święta Integracji na zajęciach "Zaczarowany Ołówek" 1 grudnia 2017 uczyli się czym w praktyce jest integracja. Próbowali ciężkiej sztuki współdziałania i działania razem.

Choć dzieci nie miały zbyt łatwego zadania uporały się z nim wyśmienicie. Pomagały im niezwykle zaangażowane uczennice z klasy 6C p. Ewy Barszcz: Amelia Gąsiorowska i Julia Socha.

Na ostatnich zajęciach dzieci miały okazję do posłuchania "Zwierzaków rozrabiaków" czytanej przez dziennikarkę i prezenterkę Joannę Jabłczyńską. Zajęcia "Zaczarowany ołówek" odbywają się co tydzień w bibliotece szkolnej. Dzieci rozwijają na nich swoje zainteresowania plastyczne i obcują ze słowem mówionym. Tematem wcześniejszych zajęć był m. in. Kubuś Puchatek i Święto Niepodległości.

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.