Drogi Darczyńco, dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka22Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas. Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia. Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Dorota z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny. Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki Pani Dorota i jej córka przywitały nas bardzo serdecznie gdy widziały każdą kolejną paczkę wnoszą do ich mieszkania nie umiały ukryć wzruszenia. Pani Dorota nie mogła uwierzyć że dostaje tak dużo paczek, natomiast Klaudia na widok kursu powiedziała że właśnie taki prezent jej się marzył. Gdy kobieta otworzyła paczkę z karmą dla zwierząt złapała na ręce kota i przytulając go była zachwycona że ktoś pamiętał o jej zwierzętach. Strażacy którzy byli z nami również nie potrafili ukryć wzruszenia. Wszyscy byliśmy szczęśliwi z powodu tego że mogliśmy widzieć tą ukrytą radość i szczęście. Słowo od Rodziny Pani Dorota przekazuje uściski dla każdego z osobna , dodaje także życzenia noworoczne i świąteczne. Życzy bardzo dużo zdrowia, samych sukcesów i pomyślności oraz tego żeby to szczęście i dobro które dostała mogło wrócić do tych wszystkich aniołów którzy spotkali się z nią za pośrednictwem wolontariuszy. Słowo od Wolontariusza Dziękuję bardzo za taką miła atmosferę podczas każdej rozmowy telefonicznej, cieszę się że mogłam być częścią Waszego wielkiego dzieła czuję się wyróżniona mogąc współpracować z takimi wspaniałymi Darczyńcami. W chwili doręczenia paczek poczułam wielką radość i tak jak obdarowane kobiety również nie umiałam ukryć wzruszenia. Życzę dużo, dużo zdrowia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do celu i spełnienia marzeń. Dołączam się również do życzeń pani Doroty : oby dobro które zostało jej ofiarowane mogło wrócić do każdej osoby która pomogła w tworzeniu paczki.. Dobrze, że jesteś!

Zespół Szlachetnej Paczki
Beata Bryk- Pokrzywa Dorota Grobel