Wydarzenia klasowe

4e wycieczka 001Dnia 27 października 2017 r. klasa 4e wraz z panią Dorotą Rejzerewicz, panią Anną Dąbek i panią Kingą Korzeniowską wyjechała na wycieczkę do Lublina.

Uczniowie zwiedzili Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie zapoznali się z ciekawymi legendami. Mieli okazję wcielić się w ich bohaterów, odgrywając scenki w urokliwej scenerii dawnych drewnianych zabudowań. Uczniowie chętnie brali udział w przedstawieniach, z dużym zaangażowaniem podchodząc do swoich ról.Klasa poznała również część skansenu odtwarzającą dawne miasteczko. Uczniowie obejrzeli wnętrza m. in. zakładu krawieckiego, gabinetu dentystycznego, sklepu. Bardzo zaciekawiła ich studnia umieszczona pośrodku rynku.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły zwierzęta gospodarskie: króliki i 2 koziołki. Uczniowie chętnie je obserwowali i robili im zdjęcia.W drugiej części dnia klasa zwiedziła Stare Miasto. Rozpoczęła od lubelskiego zamku, gdzie zapoznała się z różnorodnymi wystawami. Szczególną atrakcję stanowiły prace Pabla Picassa.Następnie uczniowie przeszli ulicą Zamkową, podziwiając stare kamieniczki. Dotarli do Placu po Farze, Rynku i Bramy Krakowskiej. Poznali legendy związane z odwiedzanymi miejscami. Na koniec mieli okazję do zakupienia pamiątek.

Wszyscy wrócili do Stalowej Woli w doskonałych humorach. Podczas podróży radośnie śpiewali i żałowali, że wycieczka już się skończyła.

Dorota Rejzerewicz, Kinga Korzeniowska

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców