Wydarzenia klasowe

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Szkolne nagrania

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

4e wycieczka 001Dnia 27 października 2017 r. klasa 4e wraz z panią Dorotą Rejzerewicz, panią Anną Dąbek i panią Kingą Korzeniowską wyjechała na wycieczkę do Lublina.

Uczniowie zwiedzili Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie zapoznali się z ciekawymi legendami. Mieli okazję wcielić się w ich bohaterów, odgrywając scenki w urokliwej scenerii dawnych drewnianych zabudowań. Uczniowie chętnie brali udział w przedstawieniach, z dużym zaangażowaniem podchodząc do swoich ról.Klasa poznała również część skansenu odtwarzającą dawne miasteczko. Uczniowie obejrzeli wnętrza m. in. zakładu krawieckiego, gabinetu dentystycznego, sklepu. Bardzo zaciekawiła ich studnia umieszczona pośrodku rynku.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły zwierzęta gospodarskie: króliki i 2 koziołki. Uczniowie chętnie je obserwowali i robili im zdjęcia.W drugiej części dnia klasa zwiedziła Stare Miasto. Rozpoczęła od lubelskiego zamku, gdzie zapoznała się z różnorodnymi wystawami. Szczególną atrakcję stanowiły prace Pabla Picassa.Następnie uczniowie przeszli ulicą Zamkową, podziwiając stare kamieniczki. Dotarli do Placu po Farze, Rynku i Bramy Krakowskiej. Poznali legendy związane z odwiedzanymi miejscami. Na koniec mieli okazję do zakupienia pamiątek.

Wszyscy wrócili do Stalowej Woli w doskonałych humorach. Podczas podróży radośnie śpiewali i żałowali, że wycieczka już się skończyła.

Dorota Rejzerewicz, Kinga Korzeniowska

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

esjot podpis

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się


9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.


W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.