Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2024/2025

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

FB - PSP7

Dostępna Szkoła

Jadłospis

FB - Biblioteka Szkolna

Klub Szkół

Aktywna tablica

Laboratoria Przyszłości

Szkoła Promująca Zdrowie

Wydarzenia klasowe

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta bankowego do wpłat za obiady, duplikaty:

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Nr konta Rada Rodziców:

53 9430 0006 0000 1469 2000 0001

 

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

24 stycznia odbyła się w 3 D lekcja otwarta dla Rodziców. Zaproszonym gościem była również Pani Dyrektor Alicja Bartoszek, która przyglądała się dzieciom podczas zajęć

. Tematem lekcji było podsumowanie działań, wynikających z realizacji innowacji „Dobrzy dla siebie i dla innych”. Oprócz tematów bieżących realizowanych na zajęciach, dzieci podejmowały wiele działań związanych z akcjami szkolnymi. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć wspólnie wykonaną laurkę dla pani higienistki oraz plakat związany ze Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień, za który klasa zdobyła I miejsce. Była również mowa o postanowieniach prozdrowotnych uczniów przy okazji obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. Po poznaniu skutków palenia papierosów, uczniowie postanowili, że nie będą w przyszłości palić tytoniu, bo chcą być dobrzy dla siebie i dla innych. Na lekcji była także mowa o pracy dzieci w grupach, dzięki której wdrażały się do szanowania i tolerancji wobec kolegów i koleżanek podczas wspólnych działań w klasie. W ramach realizacji innowacji „Dobrzy dla siebie i dla innych” uczniowie włączyli się również w organizację klasowych imprez oraz w przygotowanie lekcji otwartej dla dzieci z Przedszkola nr 9 w Stalowej Woli. Za wielkie zaangażowanie w życie klasy, uczniowie przyczepili na tablicy wykonane przez siebie pozytywne emotki. Podczas lekcji omawiany był przepis na najlepszego przyjaciela, który uczniowie pisali na zajęciach w MBP 17 stycznia 2024 roku. Sami stwierdzili, że aby mieć kogoś bliskiego trzeba o niego dbać i być dla niego dobrym. Na zakończenie zajęć uczniowie opowiadali o swoich osiągnięciach i pokazywali medale, które wykonali sami dla siebie. To działanie było bardzo potrzebne, bo uświadomiło dzieciom, że aby być dobrym dla innych, trzeba być też dobrym dla siebie… Lekcję umiliła piosenka o emocjach, wykonana przez uczniów przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Dzięki wszystkim działaniom uczniów i wychowawczyni oraz wsparciu Rodziców, konflikty w klasie rozwiązywane są pokojowo. Dzieci mają świadomość własnej wartości i pozytywnego obrazu samego siebie. W dalszym ciągu uczą się jak rozwijać szlachetne strony charakteru, szanować innych ludzi i zdobywać przyjaciół.

Anna MadejOstatnie wydarzenia