Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

NABÓR - rok szkolny 2019/2020

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poniżej.

 

NAGRODA SPECJALNA:

Aleksandra Gibała, kl. V, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Jadwiga Gibała

ORIGAMI PŁASKIE

Kategoria origami płaskie- grupa sześciolatków

I miejsce – Dawid Konefał,  Przedszkole nr 15, Stalowa Wola, Małgorzata Sowa, Magdalena Śledź
I miejsce – Alicja Sokal, Przedszkole nr 15, Stalowa Wola, Małgorzata Sowa, Magdalena Śledź

I miejsce  – Bartosz Magdziak, kl. 0b, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun M. Włodarczyk

I miejsce - Natalia Kogut, kl. 0, Przedszkole nr 15

I miejsce – Natalia Babiracka, kl. 0, opiekun Agnieszka Babiracka

II miejsce – Weronika Pelc, kl. 0a, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Deruś

Wyróżnienie:

Julia Studzińska, kl. 0a, PSP z OI nr 7, opiekun Beata Niemczyk

Kategoria origami płaskie- szkoła podstawowa - klasa I

I miejsce – Maja Kotuła, kl. Ib,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Żurawska

II miejsce – Joanna Sulowska, kl. Ia,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Izabella Madej

III miejsce – Dawid Wojtak, kl. Ic,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli

Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa - klasa II

I miejsce – Lena Dębowska, kl IIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak                                                                                           

I miejsce – Natalia Szot, kl. IIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
I miejsce – Amelia Kasprowicz, kl IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak                               

II miejsce – Nadia Hajduk, kl. IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Beata Bryk – Pokrzywa, Liliana Kobos
II miejsce – Zuzanna Grdeń, kl. IId, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Zuzanna Rymanowska
II miejsce – Patrycja Kacperkiewicz, kl. IIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Natalia Ciapińska

III miejsce – Marcel Kogut, kl. II, PSP nr 11 w Stalowej Woli, opiekun Grzegorz Kogut
III miejsce – Oliwier Werner, kl. IIc, PSP z OI nr 7, opiekun Agnieszka Kogut

Wyróżnienie:

Joanna Rychlak, kl. IIc, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Teresa Łojowska

Karina Kaczor, kl. IIc, PSP z OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak

Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa klasa III

I miejsce –Jan Temporale, kl. IIIa,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Iwona Dybus

Wyróżnienie:

Krzysztof Drabik kl. IIIb,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak

Oliwia Słonina kl. IIIb,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Teresa Łojowska

ORIGAMI TRADYCYJNE

Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa II

I miejsce – Lena Cichecka kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Natalia Ciapińska

II miejsce – Maja Gramek, kl. IIb, PSP z OI nr 7, opiekun Liliana Kobos, Beata Bryk-Pokrzywa

Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa IV

I miejsce – Olga Szmuc kl. IVc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Monika Szmuc

II miejsce – Patrycja Jeż,  kl. IV,  SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

 TRADYCYJNY MODUŁ CHIŃSKI

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa-  klasa II

I miejsce – Igor Gruszczyk, kl. IIb,  PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Beata Bryk-Pokrzywa, Liliana Kobos

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa III

I miejsce – Faustyna Iwanicka, kl. IIIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Iwona Dybus

Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa IV

I miejsce – Martyna Ciochoń kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Krzysztof Golik IVc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka

I miejsce - Olga Stopa kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

II miejsce – Filip Maziarz, kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
III miejsce – Szymon Zdonek, kl. IVb, PSP 11 w Stalowej Woli

Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa V                                                                                    

I miejsce – Lena Iwanicka, kl. Va,   PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka

II miejsce – Zuzanna Chrobok, kl Va, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń  

Kategoria tradycyjny moduł chiński - szkoła podstawowa – klasa VI

I miejsce – Magdalena Ślęk, kl. VI, SP w Jamach, B. Turczyn

I miejsce –Magdalena Jaźwiec, kl. VI, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa- klasa VII                                                                                          

I miejsce – Aleksandra Bielecka, kl. VIIa,  PSP 4 w Stalowej Woli, opiekun Małgorzata Bielecka
I miejsce – Ania Bartkowicz, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

Kategoria tradycyjny moduł chiński - klasa VIII

I miejsce – Wiktoria Kawa, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn

I miejsce – Natalia Stasiowska, kl. VIIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń

II miejsce – Cezary Ogorzałek, kl. VIIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń

Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum -  klasa III                                                                                                              

I miejsce –Zuzanna Owczarska, kl. IIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń                                                                                                             

I miejsce – Aleksandra Chrobok, kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń

KUSUDAMA

Kategoria kusudama - klasa II                                                                                                                                                           

I miejsce – Emilia Bąk, kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun  Renata Maziarz                                                 

Kategoria kusudama - klasa IV                                                                                                                                                

I miejsce –Kornelia Chara, kl. IV e PZP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Magdalena Chara

Kategoria kusudama - klasa V                                                                                                                                              

I miejsce – Arleta Chwiejczak, kl. V, SP w Michalowie, opiekun Bożena Chwiejczak
I miejsce – Oliwia Chara, kl. Vb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Magdalena Chara

Kategoria kusudama - Klasa VIII

I miejsce - Weronika Jaskółka, kl. VIII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Kaja Giża, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn

Wyróżnienie:

Weronika Sak, SP w Sułowie, opiekun Mariona Wanat

KRĘCIOŁKI

Klasa I szkoła podstawowa:

I miejsce – Katarzyna Tyszko, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat

Klasa IV

I miejsce – Joanna Wanat, kl. IV, SP nr 1 w Szczebrzeszynie, opiekun Małgorzata Misiarz

KWIATY

Kategoria kwiaty – szkoła podstawowa

Klasa VII

I miejsce – Julia Nycz, kl. VIId, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka

BRYŁY

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa II                                                                                                              

I miejsce – Dawid Berdak, kl. II, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa IV                                                                                                        

I miejsce – Julia Turczyn, kl. IV, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
I miejsce – Karolina Skrzyniarz, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn

II miejsce – Adam Kluk, kl. IVb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli
II miejsce – Zuzanna Tyszko, kl. IV, SP w Sułowie, Mariola Wanat

III miejsce – Kornelia Kozioł, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn
III miejsce – Emilia Kluk, kl. IVb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli

Wyróżnienie:

Julia Minorczyk, kl. IV, SP w Jamach, B. Turczyn

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa V                                                                                                        

I miejsce – Katarzyna Bigda, kl. V, SP w Jamach, B. Turczyn

II miejsce – Justyna Kędzior, kl. V, SP w Jamach, B. Turczyn

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VI

I miejsce – Martyna Siembab, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn                                                                                                     

I miejsce – Aleksandra Wanat, SP w Szczebrzeszynie, opiekun Małgorzata Misiarz                                                                                                     

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VII                                                                                                               

I miejsce – Julia Midura, kl VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn                                                                                             

I miejsce – Kamila Łopańska, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B.Turczyn                                                                                                      

II miejsce – Mateusz Stopa, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn                                                                                                                                                                                                                                            

II miejsce – Weronika Działo, kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn                                                                                                     

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VIII    

I miejsce – Wiktoria Tyszko, kl. VIII, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
I miejsce – Agnieszka Ryś, kl. VIII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

II miejsce – Kornelia Turczyn, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn

III miejsce – Kinga Siembab, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn
III miejsce – Oliwia Pietras, kl. VIII, SP w Jamach, B. Turczyn

Gimnazjum

I miejsce – Wiktoria Turczyn, kl. III Gimnazjum, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wadowicach Górnych, opiekun B. Turczyn

 

Irena Sajdak, Teresa Łojowska, Iwona Dybus, Anna Dziurny

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.