img0000111 listopada 2018 roku poczet sztandarowy naszej Szkoły wraz z opiekunami: panią Elżbietą Sobol i panią Beatą Stępak wziął udział w uroczystych obchodach Święta Niepodległości.

Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, pocztu sztandarowego Garnizonu Nisko oraz służb i klas mundurowych o godzinie 16.00 w Bazylice Konkatedralnej. Następnie, po złożeniu kwiatów przed tablicami umieszczonymi na konkatedrze, pomnikiem Jana Pawła II i po poświeceniu Obelisku Stulecia Niepodległości w defiladzie ulicami miasta. Trasa wiodła ul. Popiełuszki, 1 Sierpnia, od konkatedry na Plac Piłsudskiego.
Przed Miejskim Domem Kultury z okazji święta niepodległości miały miejsce uroczystości wojskowe z Apelem Pamięci oraz Salwą Honorową.
Po nich Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny po raz szósty rozpalił Ognisko Patriotyzmu. Tradycyjnie, zebrani wokół ognia zaśpiewali wspólnie najpiękniejsze pieśni patriotyczne wraz z zespołami artystycznymi MDK: Grupą Wokalną „Pałacyk Michla”, Chórem Lasowiacy, Kapelą Podwórkową „Rozwadów” i Piotrem Rutem. Dla uczestników ogniska przewidziano pamiątkowe śpiewniki i grochówkę żołnierską.

Beata Stępak, Elżbieta Sobol

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców