NABÓR - rok szkolny 2019/2020

005.foto14 czerwca uczniowie klasy 3 e i 4 a wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Madejówka” w miejscowości Obojna.

Wypoczynek, odprężenie i oderwanie się od codzienności nie były jedynymi celami wycieczki. Przede wszystkim chcieliśmy poznać nowe, ciekawe miejsca, podpatrzeć przyrodę a także poobcować ze zwierzętami. Tego dnia dzieci nie tylko mogły podziwiać wspaniale prezentujące się konie, ale także posłuchać opowieści przesympatycznej właścicielki p. Agnieszki Madej na temat działalności stadniny koni oraz zapoznać się podstawowymi wiadomościami dotyczącymi jazdy konnej, żywienia, użytkowania i hodowli koni oraz innych zwierząt, takich jak emu, pawie czy osiołki. Zobaczyliśmy mini skansen, w którym zgromadzone zostały pamiątki z pracy na roli z dawnych czasów. Każde dziecko miało możliwość przejechania się bryczką po okolicy, a także na koniu. Uczestniczyliśmy także w produkcji prawdziwego wiejskiego masełka, które później mieliśmy okazję skosztować na pysznych placuszkach przygotowanych przez mamę p. Agnieszki. Na zakończenie pobytu zostaliśmy poczęstowani kiełbaską z grilla i przepysznym domowej roboty waflem. Dzieciom bardzo podobała się wycieczka, o czym świadczyły ich radosne miny. Każdy znalazł coś dla siebie. We wspaniałej zabawie nie przeszkodził nawet przelotny deszcz...

Ewa Rybicka, Zuzanna Bielecka, Renata Maj, Bogusława Mikula

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.