001.foto
Już po raz dwunasty mogliśmy uczestniczyć w Wojewódzkich "Wędrówkach po krainie origami".
8 czerwca, w Spółdzielczym Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu, którego od lat jesteśmy organizatorami. Swoją obecnością zaszczycił nas Przewodniczący Rady Miejskiej - pan Stanisław Sobieraj.
Na tegoroczny konkurs wpłynęło około 200 prac z całego województwa podkarpackiego. Komisja konkursowa doceniła staranność, pomysłowość i wysoki poziom nadesłanych prac, nagrodziła i wyróżniła wiele z nich. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, a nauczyciele i opiekunowie podziękowania za propagowanie sztuki origami i przygotowanie uczniów do konkursu. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!. Uroczystość uświetnił "energetyczny"występ szkolnych artystów, przygotowanych przez panie: Annę Majkowską - Sobiło, Beatę Bryk - Pokrzywę i Agnieszkę Bednarczyk.
W sobotę, 9 czerwca odbyły się warsztaty origami z udziałem licznej grupy uczniów z Radomyśla Wielkiego wraz z opiekunem panią Bernadetą Turczyn. Warsztaty (wspaniale) poprowadziła pani Anna Sawicka. Wszyscy obecni złożyli papierową różę i gwiazdę, wymieniali się uwagami i spostrzeżeniami na temat japońskiej sztuki składania papierowych figurek.
Zachęcamy wszystkich do zwiedzania wystawy prac konkursowych, która mieści się Spółdzielczym Domu Kultury ( do 15 czerwca).
Organizatorami tegorocznego konkursu byli: pan Janusz Bis, pani Teresa Łojowska, pani Zuzanna Rymanowska, pani Regina Guzek, pani Anna Dziurny i pani Irena Sajdak.
Za pomoc i wsparcie naszej uroczystości składamy podziękowania - panu Józefowi Sroce, dyrektorowi Spółdzielczego Domu Kultury za gościnność, paniom: Annie Majkowskiej - Sobiło, Annie Sawickiej, Beacie Bryk - Pokrzywie, Agnieszce Bednarczyk, Iwonie Dybus, Agnieszce Kogut, Justynie Madej oraz panu Jackowi Skrzypaczowi.
Fundatorami nagród i poczęstunku byli: firma Thoni Alutec, Urząd Miasta Stalowa Wola, Rada Rodziców przy PSP z OI nr 7. Dziękujemy!

Irena Sajdak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.