Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

Poniżej prezentujemy wyniki XII Wojewódzkiego Konkursu Origami

ORIGAMI PŁASKIE

Kategoria origami płaskie- grupa sześciolatków


I. m – Fabian Maksim, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia” w Stalowej Woli, opiekun Ewa Mastalerczyk
I. m – Marcelina Małek kl. 0b, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Monika Mokrzyszewska
II. m – Marcel Omachel kl. 0a, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Katarzyna Hawryło-Szymańska
II. m – Maciej Hamera, Przedszkole Integracyjne nr 12 w Stalowej Woli, opiekun Aleksandra Thiel
III. m – Julia Walczak kl. 0a, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, Monika Mokrzyszewska
III. m – Zoja Serafin kl. 0a, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Monika Mokrzyszewska
III. m – Julia Stolarska, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Misia” w Stalowej Woli, opiekun Izabela Bajor


Kategoria origami płaskie- szkoła podstawowa klasa I

I. m – Amelia Kasprowicz kl. Ib, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
II. m – Lena Cichecka kl. Ia, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
II. m - Lena Dębowska kl. Ic, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
III. m – Oliwier Werner kl. Ic, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Agnieszka Kogut


Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa klasa II

I. m – Anastazja Mokrzyszewska kl. IIb, PSP nr 11 w Stalowej Woli, opiekun Monika Mokrzyszewska
II. m – Claudia Stangreciak kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Iwona Dybus
III. m – Dominika Bucior kl. IIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Agnieszka Kogut



Kategoria origami płaskie - szkoła podstawowa klasa III


I. m – Julia Stolarska, kl. IIIf, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
I. m – Dominik Cielebąk, kl. IIIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Beata Bryk – Pokrzywa, Agnieszka Bednarczyk
II. m – Krzysztof Golik kl. IIIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Zuzanna Rymanowska
II. m – Amelia Oleszczuk kl. IIIf, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Teresa Łojowska
III. m - Barbara Zmarzły kl. IIId, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Izabella Madej
III. m - Aleksandra Zynwala, kl. IIIb, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli opiekun Beata Bryk – Pokrzywa, Agnieszka Bednarczyk


Wyróżnienie

Dawid Sobieraj kl. IIIg, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak
Sara Skiba kl. IIId, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Izabella Madej


ORIGAMI TRADYCYJNE


Kategoria origami tradycyjne – grupa sześciolatków


I. m – Kajetan Faraś – Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli, opiekun Katarzyna Socha
I. m – Michał Wydra – Niepubliczne Przedszkole „Chatka Misia” w Stalowej Woli, opiekun Aneta Kołodziej


Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa II

I. m – Klaudia Fluda kl. Id, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Jolanta Łuszczak
II. m – Emilia Bąk kl. Ia, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak

Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa III

I. m – Olga Szmuc kl. IIIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Monika Szmuc
II. m – Aleksandra Chachura kl. IIIe, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Maj

Kategoria origami tradycyjne -szkoła podstawowa klasa IV

I. m – Jakub Sajdyk kl. IVa, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Grzegorz Kruczek
II. m – Kaja Kaźmierczak kl. IVc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Jolanta Każmierczak III. m - Aleksandra Kluk kl. IVe, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Irena Sajdak

Wyróżnienie:

Aleksander Mokrzyszewski kl. IV, PSP nr 11 w Stalowej Woli, opiekun Monika Mokrzyszewska

Kategoria origami tradycyjne – gimnazjum klasa III

I m – Jakub Bury kl.IIIc, Gimnazjum Publiczne w Błażowej, opiekun Anna Sajdyk


TRADYCYJNY MODUŁ CHIŃSKI

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa- klasa I

I. m – Nadia Chudzik kl. Ia, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Maziarz

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa III

I. m – Dominik Chudzik kl. IIIa, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Renata Czernecka-Skrok
I. m - Zuzanna Foszczej kl. IIIe, PSP nr 12 w Stalowej Woli, opiekun Barbara Łyp

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa IV

I. m – Aleksandra Gibała kl. IV, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Jadwiga Gibała
II. m - Eliza Mierzyńska kl. IVc, PSP nr 3 w Stalowej Woli, opiekun Renata Mierzyńska

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa V

I. m – Tomasz Kruczek kl. Vb, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Grzegorz Kruczek
I. m – Nikola Grabowska kl. V, PSP w Krzakach, opiekun Elżbieta Kotulska
II. m - Martyna Siembab, Szkoła Podstawowa w Jamach, opiekun B. Turczyn
III. m – Filip Nycz kl. V c, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka

Wyróżnienie:


Magdalena Jaźwiec Szkoła Podstawowa w Jamach, opiekun B. Turczyn

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa – klasa VI

I. m – Amelia Gąsiorowska kl. VIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
I. m – Julia Piotrowska kl. VIc, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
II. m – Milena Jamioł Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Grzegorz Kruczek
II. m – Aleksandra Bielecka kl. VI, PSP 4 w Stalowej Woli, opiekun Elżbieta Siwek
III. m – Julia Nycz kl. VId PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka
III. m – Oliwia Świętoń, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun Grzegorz Kruczek

Kategoria tradycyjny moduł chiński- szkoła podstawowa- klasa VII

I. m – Szymon Stefanik kl. VIIa SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń 
II. m – Natalia Stasiowska kl. VIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń 

Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum- klasa II

I. m – Sabina Ząbik kl. IIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
I. m –Aleksandra Chrobok kl. IIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
II. m – Wiktoria Papuga kl. II, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
III. m –Klaudia Ogorzałek kl. IIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
III. m – Patrycja Prokopowicz kl. IIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
III. m – Agnieszka Dwojak kl. IIb, Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli, opiekun Anna Tomaszczuk

Kategoria tradycyjny moduł chiński- gimnazjum- klasa III

I. m – Sylwia Płaziak kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
I. m - Julia Ziobro kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
I.m - Emanuela Muszyńska kl. IIIb, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
II. m - Gabriela Prokopowicz kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń
II. m - Sandra Strzępek kl. IIIa, SP nr 1 we Frysztaku, opiekun Marzena Biedroń


KUSUDAMA

Kategoria kusudama- grupa sześciolatków

I. m – Pola Nawisielska, Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli, opiekun Katarzyna Socha
Kategoria kusudama- klasa III I. m – Anna Kozioł kl. III, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
Kategoria kusudama- klasa I. m – Arleta Chwiejczak kl. IV, SP w Michalowie, opiekun Bożena Chwiejczak
Kategoria kusudama- klasa V I. m – Jagoda Mączka kl. V, SP w Michalowie, opiekun Bożena Chwiejczak

Wyróżnienie:

Aleksandra Wanat kl. V, SP nr 1 w Szczebrzeszynie, opiekun Alina Harkot

Kategoria kusudama- Klasa VI

I m. - Anna Bartkowicz kl. VI, SP w Jamach , opiekun B. Turczyn

Wyróżnienie:

Emilia Budzyńska kl. VI, PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli, opiekun Anna Sawicka

Kategoria kusudama – gimnazjum

Klasa II I. m –Aleksandra Piekarska kl. II, Gimnazjum Publiczne nr 1 w Tarnobrzegu, opiekun Marzena Piekarska

Wyróżnienie:

Marlena Mazur kl. II, Gimnazjum w Sułowie, opiekun Mariola Wanat

Klasa III

I. m – Arkadiusz Kulasa kl. IIId, Gimnazjum w Błażowej, opiekun Anna Sajdyk
I. m – Martyna Gromek kl. III, Gimnazjum w Błażowej, opiekun Anna Sajdyk
II. m – Agnieszka Magdziarz kl. III, Gimnazjum w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
II. m – Wiktoria Maciąg kl. III, Gimnazjum w Michalowie, opiekun Bożena Chwiejczak

Wyróżnienie:

Monika Mazur kl. III, Gimnazjum w Sułowie, opiekun Mariola Wanat


KRĘCIOŁKI

Klasa V szkoła podstawowa:

I. m – Dominika Surmacz kl. V, SP w Szczebrzeszynie, opiekun Alina Harkot

Klasa VII

I. m – Iwona Pomarańska kl. VII, SP w Sułowie, opiekun Mariola Wanat
Klasa III gimnazjum
I. m – Arkadiusz Kulasa kl. III, Gimnazjum Publiczne w Błażowej, opiekun Anna Sajdyk


KWIATY

 

Kategoria kwiaty – szkoła podstawowa

Klasa III

I. m - Joanna Wanat kl. III, SP nr 1 w Szczebrzeszynie, opiekun A. Harkot
II. m – Fabian Witoński kl. III b, PSPz OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun B. Bryk-Pokrzywa, A. Bednarczyk

Klasa VI

I. m – Milena Ziobro kl. VI, ZS SP w Błażowej, opiekun G. Kruczek
II. m – Amelia Kawa kl. VI, ZS SP w Błażowej, opiekun G. Kruczek


BRYŁY

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa III



I. m – Zuzanna Szostakiewicz kl. IIIa, SP w Szczebrzeszynie, opiekun Alina Harkot

 

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa IV

 

I. m – Jakub Sajdyk kl. IV a, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun G. Kruczek

 

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa V

 

I. m – Oliwia Groszek kl. V, Szkoła Podstawowa w Błażowej, opiekun G. Kruczek

 

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VI

 

I. m – Rafał Łazarz SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
II. m – Kamila Łopańska SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

Kategoria bryły – szkoła podstawowa klasa VII

I. m – Wiktoria Tyszko kl. VII, PSP w Sułowie, opiekun M. Wanat
I. m – Wiktoria Kawa kl. VII SP w Jamach, opiekun B.Turczyn
II. m – Roksana Braszko kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
III. m – Karolina Kuźma kl. VII, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

Wyróżnienie:

Kaja Giża, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn
Agnieszka Ryś, SP w Jamach, opiekun B. Turczyn

 

Kategoria bryły – gimnazjum



I. m - Wiktoria Turczyn kl. IIb, Gimnazjum w Wadowicach Górnych, B. Turczyn


Kategoria kompozycja brył:


Szkoła Podstawowa:

klasa III

I m – Adam Kluk kl. IIIb, PSPz OI nr7 w Stalowej Woli, opiekun B. Bryk-Pokrzywa, A. Bednarczyk

 

Gimnazjum

klasa II

 

I. m – Monika Jędrysek kl. IId, ZS GP w Błażowej, opiekun Anna Liszcz

 

klasa III

 

I. m – Weronika Bartman kl. IIIb, ZS GP w Błażowej, opiekun A. Sajdyk
I. m - Anna Latawiec kl. III b, Gimnazjum w Sułowie, opiekun M. Wanat
II. m – Wiktoria Twardy kl. III, ZS GP w Błażowej, opiekun A. Sajdyk
III. m – Ewa Trafidło kl. III, ZS GP w Błażowej, opiekun A. Sajdyk

Irena Sajdak

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce

Rodziców uczniów, kórzy będą korzystali z obiadów w roku szkolnym 2018/2019 uprzejmie prosimy o wypełnienie, podpisanie i złożenie w sekretariacie szkoly stosownych deklaracji.
Obiady będą wydawane od 4 wrzesnia 2018 r./wtorek/.

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018