NABÓR - rok szkolny 2019/2020

2018.05.28 4c.4a.wycieczka23 maja br. uczniowie klas IV „c”, IV „a” oraz kilkoro młodszych, wybrali się, pod opieką p. Iwony Jabłońskiej, p. Anny Telegi, p. Zuzanny Bieleckiej i p. Ewy Rybickiej, na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Podróż rozpoczęliśmy o 4:30 żeby tuż przed godzina 10:00 dotrzeć na miejsce. Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać różne doświadczenia przyrodnicze i jednocześnie poszerzać swoja wiedzę z zakresu przyrody i ekologii. Po obiedzie spotkaliśmy się z przewodnikiem, który poprowadził nas po najciekawszych miejscach Starego i Nowego Miasta. Byliśmy
w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej, przeszliśmy Traktem Królewskim, zobaczyliśmy zmianę warty przy grobie Nieznanego Żołnierza a później, słuchając licznych legend związanych z Warszawą, przeszliśmy obok pomnika Małego Powstańca, kolumny Zygmunta III Wazy, Zamku Królewskiego na Rynek Starego Miasta.
Późnym popołudniem, po zwiedzaniu miasta, udaliśmy się w stronę Stadionu Narodowego, gdzie czekał na nas kolejny przewodnik. Poprowadził nas Trasą Piłkarza pokazując min. szatnie piłkarskie, trybuny i różne zakamarki stadionu. Opowiadał nam
o wielu imprezach, które były lub będą w najbliższej przyszłości organizowane na stadionie.Niewątpliwie najbardziej fascynującym miejscem okazały się szatnie, gdzie mogliśmy zrobić zdjęcia z powieszonymi tam koszulkami naszych piłkarzy.
Po długim i gorącym dniu, obfitującym w wiele przeżyć,wieczorem wsiedliśmy do autokaru żeby późna nocą wrócić do domów. Wspomnienia z wycieczki zostaną z nami na bardzo długo, tym bardziej, że większość dzieci odwiedziła Warszawę pierwszy raz.
Iwona Jabłońska

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.