2018.05.28 4c.4a.wycieczka23 maja br. uczniowie klas IV „c”, IV „a” oraz kilkoro młodszych, wybrali się, pod opieką p. Iwony Jabłońskiej, p. Anny Telegi, p. Zuzanny Bieleckiej i p. Ewy Rybickiej, na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Podróż rozpoczęliśmy o 4:30 żeby tuż przed godzina 10:00 dotrzeć na miejsce. Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać różne doświadczenia przyrodnicze i jednocześnie poszerzać swoja wiedzę z zakresu przyrody i ekologii. Po obiedzie spotkaliśmy się z przewodnikiem, który poprowadził nas po najciekawszych miejscach Starego i Nowego Miasta. Byliśmy
w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej, przeszliśmy Traktem Królewskim, zobaczyliśmy zmianę warty przy grobie Nieznanego Żołnierza a później, słuchając licznych legend związanych z Warszawą, przeszliśmy obok pomnika Małego Powstańca, kolumny Zygmunta III Wazy, Zamku Królewskiego na Rynek Starego Miasta.
Późnym popołudniem, po zwiedzaniu miasta, udaliśmy się w stronę Stadionu Narodowego, gdzie czekał na nas kolejny przewodnik. Poprowadził nas Trasą Piłkarza pokazując min. szatnie piłkarskie, trybuny i różne zakamarki stadionu. Opowiadał nam
o wielu imprezach, które były lub będą w najbliższej przyszłości organizowane na stadionie.Niewątpliwie najbardziej fascynującym miejscem okazały się szatnie, gdzie mogliśmy zrobić zdjęcia z powieszonymi tam koszulkami naszych piłkarzy.
Po długim i gorącym dniu, obfitującym w wiele przeżyć,wieczorem wsiedliśmy do autokaru żeby późna nocą wrócić do domów. Wspomnienia z wycieczki zostaną z nami na bardzo długo, tym bardziej, że większość dzieci odwiedziła Warszawę pierwszy raz.
Iwona Jabłońska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody