Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

2018.05.28 4c.4a.wycieczka23 maja br. uczniowie klas IV „c”, IV „a” oraz kilkoro młodszych, wybrali się, pod opieką p. Iwony Jabłońskiej, p. Anny Telegi, p. Zuzanny Bieleckiej i p. Ewy Rybickiej, na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Podróż rozpoczęliśmy o 4:30 żeby tuż przed godzina 10:00 dotrzeć na miejsce. Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać różne doświadczenia przyrodnicze i jednocześnie poszerzać swoja wiedzę z zakresu przyrody i ekologii. Po obiedzie spotkaliśmy się z przewodnikiem, który poprowadził nas po najciekawszych miejscach Starego i Nowego Miasta. Byliśmy
w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej, przeszliśmy Traktem Królewskim, zobaczyliśmy zmianę warty przy grobie Nieznanego Żołnierza a później, słuchając licznych legend związanych z Warszawą, przeszliśmy obok pomnika Małego Powstańca, kolumny Zygmunta III Wazy, Zamku Królewskiego na Rynek Starego Miasta.
Późnym popołudniem, po zwiedzaniu miasta, udaliśmy się w stronę Stadionu Narodowego, gdzie czekał na nas kolejny przewodnik. Poprowadził nas Trasą Piłkarza pokazując min. szatnie piłkarskie, trybuny i różne zakamarki stadionu. Opowiadał nam
o wielu imprezach, które były lub będą w najbliższej przyszłości organizowane na stadionie.Niewątpliwie najbardziej fascynującym miejscem okazały się szatnie, gdzie mogliśmy zrobić zdjęcia z powieszonymi tam koszulkami naszych piłkarzy.
Po długim i gorącym dniu, obfitującym w wiele przeżyć,wieczorem wsiedliśmy do autokaru żeby późna nocą wrócić do domów. Wspomnienia z wycieczki zostaną z nami na bardzo długo, tym bardziej, że większość dzieci odwiedziła Warszawę pierwszy raz.
Iwona Jabłońska

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

esjot podpis

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.