NABÓR - rok szkolny 2019/2020

002.marszCorocznie 5 maja obchodzony jest w Europie Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Z tej okazji uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły już po raz trzeci brali udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Szansa. Poprzez udział w marszu zasygnalizowaliśmy nasze wsparcie, tolerancję i szacunek dla osób niepełnosprawnych. W Parku 24 odbyła się plenerowa impreza integracyjna na której nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali poprzez taniec i piosenkę w wykonaniu uczniów klasy III a przygotowanych przez .panią Renatę Czernecką-Skrok i Martę Bańka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja naszej szkoły ,,Kolorowa chemia” którą przygotowała pani Elżbieta Szuba. Uczestnicy imprezy mogli brać udział w atrakcyjnych doświadczeniach chemicznych. Panie Anna Telega i Bogumiła Mikula zorganizowały dla zainteresowanych zabawę sportową w zbijanie kręgli. Następnie nasi uczniowie wspólnie z innymi uczestnikami bawili się w rytmie dyskotekowej muzyki. Impreza upłynęła w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie weźmiemy w niej udział w przyszłym roku.

Magdalena Belcarz

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.