002.marszCorocznie 5 maja obchodzony jest w Europie Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Z tej okazji uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły już po raz trzeci brali udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Szansa. Poprzez udział w marszu zasygnalizowaliśmy nasze wsparcie, tolerancję i szacunek dla osób niepełnosprawnych. W Parku 24 odbyła się plenerowa impreza integracyjna na której nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali poprzez taniec i piosenkę w wykonaniu uczniów klasy III a przygotowanych przez .panią Renatę Czernecką-Skrok i Martę Bańka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja naszej szkoły ,,Kolorowa chemia” którą przygotowała pani Elżbieta Szuba. Uczestnicy imprezy mogli brać udział w atrakcyjnych doświadczeniach chemicznych. Panie Anna Telega i Bogumiła Mikula zorganizowały dla zainteresowanych zabawę sportową w zbijanie kręgli. Następnie nasi uczniowie wspólnie z innymi uczestnikami bawili się w rytmie dyskotekowej muzyki. Impreza upłynęła w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie weźmiemy w niej udział w przyszłym roku.

Magdalena Belcarz

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.