Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

002.marszCorocznie 5 maja obchodzony jest w Europie Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Z tej okazji uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły już po raz trzeci brali udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Szansa. Poprzez udział w marszu zasygnalizowaliśmy nasze wsparcie, tolerancję i szacunek dla osób niepełnosprawnych. W Parku 24 odbyła się plenerowa impreza integracyjna na której nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali poprzez taniec i piosenkę w wykonaniu uczniów klasy III a przygotowanych przez .panią Renatę Czernecką-Skrok i Martę Bańka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja naszej szkoły ,,Kolorowa chemia” którą przygotowała pani Elżbieta Szuba. Uczestnicy imprezy mogli brać udział w atrakcyjnych doświadczeniach chemicznych. Panie Anna Telega i Bogumiła Mikula zorganizowały dla zainteresowanych zabawę sportową w zbijanie kręgli. Następnie nasi uczniowie wspólnie z innymi uczestnikami bawili się w rytmie dyskotekowej muzyki. Impreza upłynęła w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie weźmiemy w niej udział w przyszłym roku.

Magdalena Belcarz

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

esjot podpis

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.