Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

002.marszCorocznie 5 maja obchodzony jest w Europie Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Z tej okazji uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły już po raz trzeci brali udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Szansa. Poprzez udział w marszu zasygnalizowaliśmy nasze wsparcie, tolerancję i szacunek dla osób niepełnosprawnych. W Parku 24 odbyła się plenerowa impreza integracyjna na której nasi uczniowie wspaniale się zaprezentowali poprzez taniec i piosenkę w wykonaniu uczniów klasy III a przygotowanych przez .panią Renatę Czernecką-Skrok i Martę Bańka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja naszej szkoły ,,Kolorowa chemia” którą przygotowała pani Elżbieta Szuba. Uczestnicy imprezy mogli brać udział w atrakcyjnych doświadczeniach chemicznych. Panie Anna Telega i Bogumiła Mikula zorganizowały dla zainteresowanych zabawę sportową w zbijanie kręgli. Następnie nasi uczniowie wspólnie z innymi uczestnikami bawili się w rytmie dyskotekowej muzyki. Impreza upłynęła w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie weźmiemy w niej udział w przyszłym roku.

Magdalena Belcarz

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców