Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

NABÓR - rok szkolny 2019/2020

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

030.pies.poliW dniu 8 maja 2018 roku na terenie boiska sportowego naszej szkoły mieliśmy niezwykłych gości. Przybyli policjanci przewodnicy psów służbowych ze swoimi psami policyjnymi.

 

Policjanci przeprowadzili interesujące spotkanie z uczniami klas 0-VII na temat „Czuję się bezpiecznie”. Poprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych postaw. Przeprowadzili pogadankę o bezpiecznym zachowaniu się wobec nieznajomych ludzi i obcych zwierząt. Przypomnieli o numerach alarmowych i konieczności powiadamiania odpowiednich służb w razie potrzeby. Omówili pracę policjantów – przewodników psów służbowych. Opowiedzieli o pracy psów policyjnych na służbie, ich trybie życia, żywieniu, pielęgnacji i pracy psów tropiących. Poprowadzili warsztaty pokazowe z ich udziałem, m.in. tresurę psa, atak pozoranta, jego przeszukanie i konwój. Uczniowie dowiedzieli się, że jednym z ważnych zadań wykonywanych przez policjantów przy pomocy psów służbowych jest patrolowanie rejonu służbowego, zapewnianie bezpieczeństwa i porządku publicznego, konwojowanie i zatrzymywanie osób szczególnie niebezpiecznych, ratowanie tonących, wyszukiwanie zatopionych, przeszukiwanie terenu i zabudowań, lokalizacji zapachów różnych substancji. Policjanci przypomnieli o zachowaniu szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa w różnych miejscach podczas wakacji (w domu, na podwórku, w górach, nad wodą, w środkach komunikacji).
Rzetelnie przekazane cenne informacje oraz warszaty przyniosły wiele korzyści - wzbogaciły, usystematyzowały i uporządkowały wiedzę naszych uczniów.
To był ciekawie i pożytecznie spędzony poranek w „siódemce”.

Serdecznie dziękuję Konserwatorom za przygotowanie sprzętu nagłaśniającego oraz Nauczycielom za punktualne przyprowadzenie uczniów na boisko szkolne. Uczniom gratuluję wzorowej postawy w czasie spotkania z policjantami i psami służbowymi.

Organizator: Renata Czernecka - Skrok

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.