Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

030.pies.poliW dniu 8 maja 2018 roku na terenie boiska sportowego naszej szkoły mieliśmy niezwykłych gości. Przybyli policjanci przewodnicy psów służbowych ze swoimi psami policyjnymi.

 

Policjanci przeprowadzili interesujące spotkanie z uczniami klas 0-VII na temat „Czuję się bezpiecznie”. Poprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych postaw. Przeprowadzili pogadankę o bezpiecznym zachowaniu się wobec nieznajomych ludzi i obcych zwierząt. Przypomnieli o numerach alarmowych i konieczności powiadamiania odpowiednich służb w razie potrzeby. Omówili pracę policjantów – przewodników psów służbowych. Opowiedzieli o pracy psów policyjnych na służbie, ich trybie życia, żywieniu, pielęgnacji i pracy psów tropiących. Poprowadzili warsztaty pokazowe z ich udziałem, m.in. tresurę psa, atak pozoranta, jego przeszukanie i konwój. Uczniowie dowiedzieli się, że jednym z ważnych zadań wykonywanych przez policjantów przy pomocy psów służbowych jest patrolowanie rejonu służbowego, zapewnianie bezpieczeństwa i porządku publicznego, konwojowanie i zatrzymywanie osób szczególnie niebezpiecznych, ratowanie tonących, wyszukiwanie zatopionych, przeszukiwanie terenu i zabudowań, lokalizacji zapachów różnych substancji. Policjanci przypomnieli o zachowaniu szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa w różnych miejscach podczas wakacji (w domu, na podwórku, w górach, nad wodą, w środkach komunikacji).
Rzetelnie przekazane cenne informacje oraz warszaty przyniosły wiele korzyści - wzbogaciły, usystematyzowały i uporządkowały wiedzę naszych uczniów.
To był ciekawie i pożytecznie spędzony poranek w „siódemce”.

Serdecznie dziękuję Konserwatorom za przygotowanie sprzętu nagłaśniającego oraz Nauczycielom za punktualne przyprowadzenie uczniów na boisko szkolne. Uczniom gratuluję wzorowej postawy w czasie spotkania z policjantami i psami służbowymi.

Organizator: Renata Czernecka - Skrok

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

esjot podpis

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.