NABÓR - rok szkolny 2019/2020

001.morawieci2 maja 2018 roku biało-czerwona flaga została podniesiona po raz pierwszy na centralnym 18-metrowym maszcie miejskim, mieszczącym się na głównym skrzyżowaniu miasta – Al. Jana Pawła II z ul. KEN.

- Jestem bardzo wzruszony, że mogę w tym dniu, Dniu Polskiej Flagi, uczestniczyć z państwem w uroczystości wciągnięcia flagi na maszt, że dzieje się to właśnie w Stalowej Woli - w mieście, które w czasach II Rzeczypospolitej symbolizowało naszą dumę i nasze marzenia, nasze aspiracje – mówił podczas pikniku rodzinnego „Biało-Czerwona PL” Premier RP Mateusz Morawiecki. Stalowowolskie obchody uświetnił koncert Piotra Rubika z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną. Uroczystości oficjalne z podniesieniem Flagi RP na maszt odbyły się według ceremoniału wojskowego. Udział w nich wzięła Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego w umundurowaniu trzech rodzajów sił zbrojnych: wojsk lądowych, sił powietrznych oraz marynarki wojennej. Hymn i oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa w umundurowaniu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Po oficjalnych uroczystościach pałeczkę przejął Piotr Rubik z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną. Podczas pikniku „Biało-Czerowna PL” dodatkowo dla najmłodszych organizatorzy zaplanowali bezpłatne dmuchańce, watę cukrową, popcorn i trampoliny. Odbyła się również wystawa statyczna sprzętu wojskowego i wystawa Huty Stalowa Wola (Rak, Krab, Borsuk), a saperzy przygotowali specjalny tor przeszkód. Do Stalowej Woli zawitał także edukacyjny autokar „Być jak Ignacy” Fundacji PGNiG.

Monika Potocka - Witek

Zebranie rodziców 13.03.2019

ZEBRANIE RADY RODZICOW I PRZEDSTAWICIELI TROJEK KLASOWYCH 13 MARCA GODZ 17 ŚWIETLICA SZKOŁY

Wypocznek - porady MEN 2019 - zima

Zapraszamy do zapoznania się z wskazówkami MEN o bezpiecznym wypoczynku dzieci.

List GIS i Komendy Policji do rodziców - styczeń 2019

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendy Głównej Policji poniżej

Rekrutacja do szkoły średniej 2018/2019

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej

MEN: Rektrutacja do szkół średnich - XII 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem min. Anny Zalewskiej i stroną MEN odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.