001.morawieci2 maja 2018 roku biało-czerwona flaga została podniesiona po raz pierwszy na centralnym 18-metrowym maszcie miejskim, mieszczącym się na głównym skrzyżowaniu miasta – Al. Jana Pawła II z ul. KEN.

- Jestem bardzo wzruszony, że mogę w tym dniu, Dniu Polskiej Flagi, uczestniczyć z państwem w uroczystości wciągnięcia flagi na maszt, że dzieje się to właśnie w Stalowej Woli - w mieście, które w czasach II Rzeczypospolitej symbolizowało naszą dumę i nasze marzenia, nasze aspiracje – mówił podczas pikniku rodzinnego „Biało-Czerwona PL” Premier RP Mateusz Morawiecki. Stalowowolskie obchody uświetnił koncert Piotra Rubika z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną. Uroczystości oficjalne z podniesieniem Flagi RP na maszt odbyły się według ceremoniału wojskowego. Udział w nich wzięła Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego w umundurowaniu trzech rodzajów sił zbrojnych: wojsk lądowych, sił powietrznych oraz marynarki wojennej. Hymn i oprawę muzyczną wydarzenia zapewniła Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa w umundurowaniu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Po oficjalnych uroczystościach pałeczkę przejął Piotr Rubik z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną. Podczas pikniku „Biało-Czerowna PL” dodatkowo dla najmłodszych organizatorzy zaplanowali bezpłatne dmuchańce, watę cukrową, popcorn i trampoliny. Odbyła się również wystawa statyczna sprzętu wojskowego i wystawa Huty Stalowa Wola (Rak, Krab, Borsuk), a saperzy przygotowali specjalny tor przeszkód. Do Stalowej Woli zawitał także edukacyjny autokar „Być jak Ignacy” Fundacji PGNiG.

Monika Potocka - Witek

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców