009.3f18 kwietnia 2018r. klasę IIIf odwiedziły dzieci z grupy "0" z Przedszkola nr 9. Uczniowie pochwalili się przed gośćmi umiejętnością mnożenia i dzielenia w zakresie 100. Wspólnie rozwiązywali "cyfrowe" zagadki i obliczali "wiosenne" działania. Dzieci z przedszkola usiadły również w ławkach jak prawdziwi uczniowie i były bardzo zadowolone. Po zajęciach odwiedziły szkolną panią dentystkę, były również w świetlicy i na dużej sali gimnastycznej. Szkoła bardzo im się podobała. Na zakończenie spotkania uczniowie z IIIf poczęstowali gości owocowymi słodkościami. To było bardzo miłe spotkanie, a z niektórymi dziećmi spotkamy się w naszej szkole już w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia!!!

Anna Madej

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody