001.kuratorium23 kwietnia 2018 roku zostaliśmy zaproszeni do udziału w wojewódzkiej konferencji „EDUKACJA DLA ZDROWIA”.

Honorowym gościem konferencji była Pani Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej.

Konferencja odbyła się w budynku Instytutu Teologiczno – Pastoralnego im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła w tym dniu otrzymała Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem Szkoły Promującej Zdrowie oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy. Jest to szczególne wyróżnienie, na które pracowali uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły. Wspólnie stworzyliśmy sprzyjające zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu środowisko fizyczne i społeczne. Mamy nadzieję, że wszyscy czują się w nim dobrze i bezpiecznie.

002.kuratorium

Beata Trzcińska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.