Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy,
który puste życie napełnia światłem,
a puste serca wzruszeniem.
Kornel Makuszyński

kl1.2018 001Dnia 1 marca2018 r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki.

Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, obejrzeli przedstawienie pt. „W krainie książek” przygotowane przez artystów z klasy VII d. Pierwszoklasiści z uwagą obejrzeli wytęp, a następnie sami czynnie uczestniczyli w uroczystości, deklamując i odgadując bajkowe zagadki. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie oraz wręczenie nowym czytelnikom zakładek do książek i pamiątkowych dyplomów, które będą przypominały im o tym ważnym wydarzeniu. Na zakończenie przyszedł czas na zwiedzanie biblioteki, zapoznanie się z jej regulaminem, księgozbiorem, a przede wszystkim na pierwsze wypożyczenie książeczek.
Dziękujemy uczniom klasy VII d i Paniom Wychowawczyniom klas pierwszych za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Iwona Sibiga

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody

Egzamin ósmoklasisty

Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjne i przykładowe arkusze do egzaminu ósmoklasisty