p.kor 00128 lutego 2018 r. gościł w naszej szkole pan Piotr Koryciński – zdobywca najwyższego szczytu Europy - Mont Blanc, najwyższego szczytu Północnej Afryki – Tubkal, najwyższego szczytu polskich Tatr – Rysów i wielu innych.

W spotkaniu z alpinistą wzięli udział uczniowie klas I b i III h wraz z wychowawcami. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję obejrzeć sprzęt wspinaczkowo-wyprawowy oraz poznać wiele ciekawostek dotyczących wypraw wysokogórskich.
Prelekcji towarzyszył pokaz zdjęć z tras i ze zdobytych szczytów. Uczniowie zadawali mnóstwo ciekawych pytań, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Pan Piotr Koryciński zwrócił uwagę uczniom na to, że w życiu warto stawiać sobie cele i dążyć do ich osiągania.
To było bardzo interesujące spotkanie!

Liliana Kobos
Małgorzata Włodarczyk
Anna Brodziak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.