Tradycyjnie tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Przy wspaniałej muzyce najpierw bawili się uczniowie młodszych klas 0-III, a po południu starszych IV-VII. W szkole zaroiło się od piratów, policjantów, rycerzy, kowbojów i piłkarzy. Były też księżniczki, wróżki, biedronki, kucyki, kotki, motyle, diabły oraz różne inne stwory i dziwadła... .

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranych postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili zachwyt i podziw.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Nauczyciele bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dodatkową atrakcją okazały się konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwo radości. Po minach uczniów można śmiało powiedzieć, że tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcem, ale zadowoleni :)

Urszula Szkutnik

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców