Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

baltow 0018 grudnia uczniowie klasy 3b i 4a wybrali się na wycieczkę do Bałtowa, aby odwiedzić Świętego Mikołaja, a także zwiedzić jego wioskę. Humory dopisywały dzieciom już od samego rana, kiedy to ochoczo zebrały się przed szkołą. Droga do wioski Świętego Mikołaja minęła w oka mgnieniu. Po przyjeździe dzieci zostały zaproszone do chaty Świętego, która jest najważniejszym miejscem w wiosce.

To w niej odbywa się spotkanie z poczciwym, pełnym poczucia humoru starcem w czerwonym stroju, który czeka szczególnie na grzeczne dzieci. W chacie było bardzo ładnie, ciepło i kolorowo. Dzieci spotkały tutaj także Panią Mikołajową, która raczyła ich swymi smakołykami i ciepłą herbatą. Nie zabrakło i Śnieżynek. Dzieci porozmawiały z Mikołajem, oglądnęły Telewizję Mikołajową, a na koniec wszyscy chętnie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.
Tuż obok Mikołaja mieszkają w swej osadzie elfy – jego dzielni pomocnicy. Ich osada to konstrukcja wysoko zamontowanych, drewnianych domków połączonych ze sobą mostkami. Dla dzieci wspinaczka po malutkich schodkach okazała się niezwykłą frajdą. Następnie nadszedł czas szaleństwa, czyli krótka przerwa na bałtowskim placu zabaw. Ileż radości sprawiły dzieciom wspólne zabawy na piasku, w otoczeniu dinozaurów. W końcu nadszedł czas na długo wyczekiwany pokaz magii i iluzji. Z wielkim zaciekawieniem i niedowierzaniem uczniowie oglądali różne sztuczki wykonywane przez tutejszego iluzjonistę. Dzieci miały również okazję do zakupu pamiątek oraz różnych ozdób świątecznych.
Wizyta w bałtowskiej Wiosce Świętego Mikołaja z pewnością głęboko zapadnie w pamięci każdego dziecka, a i my dorośli chętnie powróciliśmy sentymentalnie do czasów swego dzieciństwa, kiedy marzyliśmy o magicznej krainie elfów pełnej zabawek i podarków.
I pomyśleć, że do pełni szczęścia zabrakło tylko śniegu…

Ewa Rybicka

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.