21.12.2017 konkurs uzaleznienia19. grudnia 2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym dla klas szóstych i siódmych „Uzależnienia odbierają wolność”. Konkurs zorganizowały nauczycielki Joanna Grzegorczyk i Iwona Jabłońska, a wzięli w nim udział chętni uczniowie najstarszych klas naszej szkoły.

Nagrody – dyplomy, albumy przyrodnicze i przybory plastyczne otrzymały uczennice:

Klaudia Pieńkowska z kl. VIC – I miejsce
Karolina Lulek z kl. VIIC – II miejsce
Kinga Cisek i Natalia Ciapińska z kl. VIIC – III miejsce ex aequo.

Wyróżnienia za udział w konkursie przypadły uczennicom kl. VIC: Zuzannie Stańczyk i Kornelii Tofilskiej.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Grzegorczyk i Iwona Jabłońska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody