mm mikolajkil 002W dniu 09.12.2017 roku obyły się Mikołajki organizowane przez Akademię Przyszłości, w których udział wzięli wolontariusze oraz uczniowie z naszej szkoły. Podczas spotkania obyły się gry i zabawy integracyjne. Dzieci wzięły udział również w warsztatach plastycznych, w których własnoręcznie przygotowywali ozdoby na choinkę.

Uczestników odwiedził, również Mikołaj i wręczył dzieciom podarunki.

Za organizację tego wydarzania dziękujemy lider Akademii Przyszłości: p. Bogusławie Brytan, oraz współpracującym z nią wolontariuszom z Akademii Przyszłości.

Koordynator szkolny Akademii Przyszłości: Marta Maczurad

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców