Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

- Jan Paweł II

final 001Dziękujemy za wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. To dobro już działa i pomnaża się w tych, którzy przyłączyli się do projektu i wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu.
W tym roku nasza szkoła po raz piąty włączyła się w akcję Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować paczki dla rodziny. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom i uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Drogi Darczyńco,

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Gdy weszłam do domu pani Ania mocno mnie przytuliła, z chwili na chwilę wszyscy byliśmy coraz bardziej wzruszeni. Pani Ania powiedziała, że żal jej otwierać paczki ponieważ chciałaby zawsze mieć przed oczami widok tych pięknych prezentów u Niej w domu. W momencie otwierania paczek ciągle powtarzała, że to wszystko to chyba jej się śni. Pan Marek ocierał łzy i nie mógł uwierzyć, że w paczce jest tyle pięknych rzeczy. Bardzo się ucieszył z maszynki do golenia, a jego żona od razu usiadła na rower mówiąc: "Jest prześliczny" - będę jeździła jak królowa po mieście". Podczas spotkania panowała bardzo podniosła atmosfera, a jednocześnie było tak bardzo miło i rodzinnie, że chciałoby się dłużej celebrować tą chwilę.

Co chce przekazać wolontariusz?

Bardzo dziękuję, że to właśnie z Wami mogłam przyczynić się do tego, że ludzie pozbawieni wiary w siebie na nowo uwierzyli, że każdy jest ważny, niezależnie od wieku i pochodzenia. Dzięki Wam ja także poczułam się obdarowana, ponieważ taki Darczyńca nadaje sens i dodaje siły każdemu wolontariuszowi. Bardzo dziękuję, życzę spokojnych i radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Małżeństwo przekazuje moc życzeń świątecznych - dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Pragniemy aby to dobro, które dziś otrzymaliśmy, wróciło do wszystkich tych którzy się przyczynili do naszego szczęścia. Dzięki Wam, nasze święta trwają od tej chwili. Bardzo dziękujemy.

Beata Bryk-Pokrzywa

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody