Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

RODO

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

- Jan Paweł II

final 001Dziękujemy za wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. To dobro już działa i pomnaża się w tych, którzy przyłączyli się do projektu i wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu.
W tym roku nasza szkoła po raz piąty włączyła się w akcję Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować paczki dla rodziny. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom i uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

 

Drogi Darczyńco,

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Gdy weszłam do domu pani Ania mocno mnie przytuliła, z chwili na chwilę wszyscy byliśmy coraz bardziej wzruszeni. Pani Ania powiedziała, że żal jej otwierać paczki ponieważ chciałaby zawsze mieć przed oczami widok tych pięknych prezentów u Niej w domu. W momencie otwierania paczek ciągle powtarzała, że to wszystko to chyba jej się śni. Pan Marek ocierał łzy i nie mógł uwierzyć, że w paczce jest tyle pięknych rzeczy. Bardzo się ucieszył z maszynki do golenia, a jego żona od razu usiadła na rower mówiąc: "Jest prześliczny" - będę jeździła jak królowa po mieście". Podczas spotkania panowała bardzo podniosła atmosfera, a jednocześnie było tak bardzo miło i rodzinnie, że chciałoby się dłużej celebrować tą chwilę.

Co chce przekazać wolontariusz?

Bardzo dziękuję, że to właśnie z Wami mogłam przyczynić się do tego, że ludzie pozbawieni wiary w siebie na nowo uwierzyli, że każdy jest ważny, niezależnie od wieku i pochodzenia. Dzięki Wam ja także poczułam się obdarowana, ponieważ taki Darczyńca nadaje sens i dodaje siły każdemu wolontariuszowi. Bardzo dziękuję, życzę spokojnych i radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Małżeństwo przekazuje moc życzeń świątecznych - dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Pragniemy aby to dobro, które dziś otrzymaliśmy, wróciło do wszystkich tych którzy się przyczynili do naszego szczęścia. Dzięki Wam, nasze święta trwają od tej chwili. Bardzo dziękujemy.

Beata Bryk-Pokrzywa

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

List do Uczniów od RPP 2018

List do Uczniów i Uczennic z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Bezpieczny wypoczynek - lato 2018

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku. (...)

Wybierając dla swojego dziecka formę letniego wypoczynku, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora. MEN stworzyło publiczną bazę danych o wypoczynku, za pomocą której każdy rodzic może przekonać się, czy dany organizator zgłosił turnus do właściwego kuratorium oświaty na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu oraz na 14 dni w przypadku półkolonii i wypoczynku organizowanego za granicą.

Poradnik bezpiecznego wypoczynku znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje sa dostępne na stronie MEN.

Baza wypoczynku MEN dostępna tutaj..

"Dobry Start" - wyprawka szkolna dla dziecka

Dobry start

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w:

a także na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.