bombki 0017 grudnia uczniowie klas 0 A i II A uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Bombek w Nowej Dębie. Przechodząc przez kolejne działy fabryki dzieci poznawały tajniki oraz etapy powstawania bombek od szklanej rurki do gotowego produktu, który można zobaczyć na wystawach sklepowych.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach, ozdabiając bombki według własnego pomysłu. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało własnoręcznie wykonaną bombkę, którą na pewno ozdobi swoją choinkę. Uczniowie obejrzeli również przepiękną ekspozycję świąteczną, podziwiając unikatowe egzemplarze ozdób choinkowych. Ten jakże inny dzień dostarczył wiele wrażeń i wprowadził wszystkich w świąteczny klimat.

Anna Konefał, Jadwiga Klimek, Iwona Dybus, Agnieszka Kogut

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody