kl3b 3h001W dawnych czasach, pod koniec każdego roku, kiedy dni stawały się krótsze, a wieczory dłuższe, młodzież  po  pracy  i  nauce zbierała się w jednym domu, aby wspólnie śpiewać i bawić się. Ważniejszymi takimi spotkaniami były wieczory poprzedzające święta : Katarzyny i Andrzeja.

Był to bowiem okres wróżb. Chłopcy wróżyli sobie w katarzynki, a dziewczęta na św. Andrzeja. Z czasem katarzynkowe wróżby zanikły, a tradycja andrzejek pozostała do dziś.

W związku z tym 30 listopada spotkały się dzieci z klasy III B i III H, aby zgodnie z tradycją przeprowadzić między sobą wróżby andrzejkowe. Uczniowie przygotowali ciekawe zabawy i samodzielnie je przeprowadzali. Panowała bardzo miła i radosna atmosfera.

To było bardzo emocjonujące spotkanie!!!

Anna Brodziak, Agnieszka Bednarczyk, Beata Bryk-Pokrzywa

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody