Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465
Nr konta
80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Plan lekcji

E-dziennik

Szkolne nagrania

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

schronisko 001W sobotę - 2 grudnia, przedstawiciele społeczności szkolnej pod opieką p. Iwony Jabłońskiej, opiekuna Samorządu Uczniowskiego, udali się do schroniska „Psie Przytulisko”. Celem wizyty było przekazanie zebranych w szkole przez SU potrzebnych rzeczy dla psiaków. Przez cały październik oraz listopad w szkole prowadzona była akcja „Ciepły kocyk dla psiaka”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem tak wśród uczniów jak i nauczycieli. Samorząd Uczniowski zebrał ogromną ilość karmy, kocy, narzut, ręczników, poduszek oraz zabawek dla podopiecznych schroniska.


Wizyta w schronisku pozwoliła dowiedzieć się o tym, jak funkcjonuje instytucja, jakie są przyzwyczajenia zwierzaków, jak się nimi zajmować itp. Pracownicy schroniska oprowadzili nas po nim, opowiadając historie każdego psiaka, który w nim przebywa. Mieliśmy możliwość zobaczyć radość psów z nowych zabawek, które przynieśliśmy a które zostały przez nie bardzo szybko wyciągnięte z reklamówek i pochowane w różne miejsca schroniska. Mogliśmy się również pobawić z psiakami i wyprowadzić je na spacer.
Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję
i przynosili karmę, koce, ręczniki i zabawki i jednocześnie zachęca do dalszej pomocy bezdomnym zwierzętom. Mając lat 13 i więcej oraz otrzymując zgodę rodziców można zostać wolontariuszem w „Psim Przytulisku” – zachęcamy bo warto.


Iwona Jabłońska

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Co nowego w szkole?

Ostatnie komunikaty

Odwołanie zajęć Nietypowe Czytanie Literatury - 23.01.2018 i 26.01.2018

Ze względów organizacyjnych w tym tygodniu są odwołane zajęcia Nietypowego Czytania Literatury dla obu grup (wtorkowej - 23 stycznia 2018 i piątkowej - 26 stycznia 2018). Po feriach będzie nowy, zmieniony harmonogram zajęć.

esjot podpis

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się


9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.


W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Nietypowe Czytanie Literatury - zmiana godzin zajęć dla grupy II

Ze względów organizacyjnych zajęcia "Nietypowe Czytanie Literatury", w skrócie NCL (literacko-teatralne) z czwartku (grupa II) są przeniesione na piątek. Będą teraz odbywały się 14:45-15:30 (9 lekcja). Grupa I będzie miała zajęcia bez zmian we wtorek 13:55-14:40. Podział NCL na grupy znajduje się pod tym linkiem.

Zajęcia "Zaczytany ołówek" (czytelniczo-plastyczne) odbywają się bez zmian 13:05-13:55 w piątek.

 

esjot podpis