schronisko 001W sobotę - 2 grudnia, przedstawiciele społeczności szkolnej pod opieką p. Iwony Jabłońskiej, opiekuna Samorządu Uczniowskiego, udali się do schroniska „Psie Przytulisko”. Celem wizyty było przekazanie zebranych w szkole przez SU potrzebnych rzeczy dla psiaków. Przez cały październik oraz listopad w szkole prowadzona była akcja „Ciepły kocyk dla psiaka”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem tak wśród uczniów jak i nauczycieli. Samorząd Uczniowski zebrał ogromną ilość karmy, kocy, narzut, ręczników, poduszek oraz zabawek dla podopiecznych schroniska.

Wizyta w schronisku pozwoliła dowiedzieć się o tym, jak funkcjonuje instytucja, jakie są przyzwyczajenia zwierzaków, jak się nimi zajmować itp. Pracownicy schroniska oprowadzili nas po nim, opowiadając historie każdego psiaka, który w nim przebywa. Mieliśmy możliwość zobaczyć radość psów z nowych zabawek, które przynieśliśmy a które zostały przez nie bardzo szybko wyciągnięte z reklamówek i pochowane w różne miejsca schroniska. Mogliśmy się również pobawić z psiakami i wyprowadzić je na spacer.
Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję
i przynosili karmę, koce, ręczniki i zabawki i jednocześnie zachęca do dalszej pomocy bezdomnym zwierzętom. Mając lat 13 i więcej oraz otrzymując zgodę rodziców można zostać wolontariuszem w „Psim Przytulisku” – zachęcamy bo warto.

Iwona Jabłońska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody