Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła bierze udział w akcji „Kartka dla żołnierza”. Jest to akcja polegająca na wykonaniu przez uczniów kartek bożonarodzeniowych. Kartki te będą przesłane do Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie. Stamtąd trafią do żołnierzy służących na misjach poza granicami naszej Ojczyzny.

Koordynatorem akcji jest pani Anna Dąbek. Pomagają jej panie Iwona Dybus, Anna Madej i Kinga Korzeniowska. W tym roku kartki wykonali uczniowie klas 0, I – IV. Wykonano 187 kartek. Najwięcej kartek wykonali uczniowie klas I a, I c, III b, III f i IV e.
Wszystkie kartki biorące udział w konkursie reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny i estetyczny. W związku z tym komisja artystyczna nie dokonała wyboru najpiękniejszej pracy. Wszystkie trafiły do żołnierzy służących na misjach poza granicami Polski.

Anna Dąbek, Kinga Korzeniowska, Anna Madej, Iwona Dybus

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.