Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła bierze udział w akcji „Kartka dla żołnierza”. Jest to akcja polegająca na wykonaniu przez uczniów kartek bożonarodzeniowych. Kartki te będą przesłane do Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie. Stamtąd trafią do żołnierzy służących na misjach poza granicami naszej Ojczyzny.

Koordynatorem akcji jest pani Anna Dąbek. Pomagają jej panie Iwona Dybus, Anna Madej i Kinga Korzeniowska. W tym roku kartki wykonali uczniowie klas 0, I – IV. Wykonano 187 kartek. Najwięcej kartek wykonali uczniowie klas I a, I c, III b, III f i IV e.
Wszystkie kartki biorące udział w konkursie reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny i estetyczny. W związku z tym komisja artystyczna nie dokonała wyboru najpiękniejszej pracy. Wszystkie trafiły do żołnierzy służących na misjach poza granicami Polski.

Anna Dąbek, Kinga Korzeniowska, Anna Madej, Iwona Dybus

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.