Podobnie jak w latach ubiegłych nasza szkoła bierze udział w akcji „Kartka dla żołnierza”. Jest to akcja polegająca na wykonaniu przez uczniów kartek bożonarodzeniowych. Kartki te będą przesłane do Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie. Stamtąd trafią do żołnierzy służących na misjach poza granicami naszej Ojczyzny.

Koordynatorem akcji jest pani Anna Dąbek. Pomagają jej panie Iwona Dybus, Anna Madej i Kinga Korzeniowska. W tym roku kartki wykonali uczniowie klas 0, I – IV. Wykonano 187 kartek. Najwięcej kartek wykonali uczniowie klas I a, I c, III b, III f i IV e.
Wszystkie kartki biorące udział w konkursie reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny i estetyczny. W związku z tym komisja artystyczna nie dokonała wyboru najpiękniejszej pracy. Wszystkie trafiły do żołnierzy służących na misjach poza granicami Polski.

Anna Dąbek, Kinga Korzeniowska, Anna Madej, Iwona Dybus

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców