bp 004Uczniowie klas II a i III b obejrzeli interaktywną wystawę "Machiny Leonarda da Vinci". Była to okazja do spotkania ze sztuką, człowieka uchodzącego za najbardziej utalentowaną
osobę w historii.

Ekspozycja zawierała reprodukcje najsłynniejszych obrazów mistrza oraz wiele interaktywnych stanowisk z wynalazkami i modelami projektów włoskiego geniusza.
Dzieci mogły sprawdzić ich działanie i próbować je uruchamiać. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, wykonując model samolotu. Wizyta w muzeum dostarczyła wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń.

ak szt 001

Iwona Dybus, Agnieszka Kogut, Beata Bryk - Pokrzywa, Agnieszka Bednarczyk

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.