rzeszow 004Uczniowie klasy IIIa i IIIg byli na wycieczce edukacyjnej w Rzeszowie. W Teatrze „Мaska” zgłębiali tajniki sztuki teatralnej podczas spektaklu teatralnego pt. "Tylko jeden dzień".

Podczas spektaklu dzieci mogły dowiedzieć się o tym, że na Świecie jest wiele rzeczy i zjawisk małych i wielkich, ważnych i nieważnych oraz o tym, że czasem trudno odróżnić jedne od drugich. To była opowieść wypełniona mnóstwem przygód, śmiechu, wrażeń i emocji. Okazuje się, że jeden dzień to dosyć czasu, aby zdobyć prawdziwego przyjaciela (a nawet dwóch!), poznać świat, przejrzeć się czyimś losem i zarazić wszystkich wokoło swoim optymizmem.

Dzieci mogły odkryć jeden z najważniejszych sekretów szczęścia nie jest ważne to, jak długie życie mamy przed sobą, ale jak dobrze wykorzystamy dany nam czas. Lekka i dowcipna forma, w jakiej ukazano trudny zarówno dla dzieci jak i dorosłych temat przemijania, pomaga oswoić problem odejścia, żalu i godzenia się ze stratą kogoś bliskiego. Po obejrzeniu sztuki teatralnej uczniowie spacerowali po mieście, zwiedzając Rynek i Starówkę. Potem bezpiecznie wrócili do szkoły w Stalowej Woli.

Renata Czernecka – Skrok, Marta Bańka, Beata Trzcińska

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.