rzeszow 004Uczniowie klasy IIIa i IIIg byli na wycieczce edukacyjnej w Rzeszowie. W Teatrze „Мaska” zgłębiali tajniki sztuki teatralnej podczas spektaklu teatralnego pt. "Tylko jeden dzień".

Podczas spektaklu dzieci mogły dowiedzieć się o tym, że na Świecie jest wiele rzeczy i zjawisk małych i wielkich, ważnych i nieważnych oraz o tym, że czasem trudno odróżnić jedne od drugich. To była opowieść wypełniona mnóstwem przygód, śmiechu, wrażeń i emocji. Okazuje się, że jeden dzień to dosyć czasu, aby zdobyć prawdziwego przyjaciela (a nawet dwóch!), poznać świat, przejrzeć się czyimś losem i zarazić wszystkich wokoło swoim optymizmem.

Dzieci mogły odkryć jeden z najważniejszych sekretów szczęścia nie jest ważne to, jak długie życie mamy przed sobą, ale jak dobrze wykorzystamy dany nam czas. Lekka i dowcipna forma, w jakiej ukazano trudny zarówno dla dzieci jak i dorosłych temat przemijania, pomaga oswoić problem odejścia, żalu i godzenia się ze stratą kogoś bliskiego. Po obejrzeniu sztuki teatralnej uczniowie spacerowali po mieście, zwiedzając Rynek i Starówkę. Potem bezpiecznie wrócili do szkoły w Stalowej Woli.

Renata Czernecka – Skrok, Marta Bańka, Beata Trzcińska

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców