mt.blanck 00430 października pan Piotr Koryciński absolwent naszej szkoły, który wspiął się na najwyższy szczyt w Europie Mont Blanc(4810 m.n.p.m) odwiedził klasy VI e, VII a, VII d, VII e            i poprowadził warsztaty na temat wypraw wysokogórskich pt.: „Jak osiągnąć cel, który sobie obieramy”.

Podczas spotkania z młodzieżą pan Piotr opowiadał jak należy przygotować się do takiej wyprawy, pokazał sprzęt, który należy ze sobą zabrać. Mówił na co zwrócić szczególną uwagę będąc w wysokich górach aby wyprawa zakończyła się sukcesem. Uczniowie z uwagą słuchali prelekcji, oglądali zdjęcia z wyprawy i zadawali wiele pytań. Rozmawiając ze swoimi młodszymi kolegami pan Piotr życzył im, żeby cokolwiek sobie zaplanują w życiu za cel, osiągnęli sukcesy.

Monika Potocka - Witek

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.