2017.10.25 26 origami

W dniach 25 i 26 października nauczyciele i uczniowie naszej świetlicy gościli dzieci z dwóch stalowowolskich Przedszkoli Niepublicznych Chatka Misia.Celem wizyty były obchody Światowego Dnia Origami.

Podczas wspólnych warsztatów przedszkolaki poznały technikę składania papieru w kategoriach: origami płaskie z koła i origami tradycyjne. Na dużych arkuszach papieru pojawiły się najpierw kolorowe żabki, muchomorki, kaczuszki i motyle. A następnie krok po kroku, bardzo wytrwale, dzieci składały papierowe solniczki. Wielkim zainteresowaniem obecnych cieszyła się wystawa prac origami, ukazująca barwny świat papierowych zwierząt, kwiatów, postaci i różnorodnych figur. Wspólne spotkanie zakończone zostało zaproszeniem do udziału w XII Wojewódzkich Wędrówkach Po Krainie Origami, których organizatorem jest nasza szkoła.

Zajęcia przeprowadziły panie: Anna Dziurny, Teresa Łojowska i Irena Sajdak.

Irena Sajdak

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.