Szczęśliwy numerek oznacza numer w dzienniku, a zapisanemu pod nim uczniowi przysługują określone regulaminem prawa.

• Wywieszany jest każdego dnia na tablicy Samorządu Uczniowskiego i obowiązuje do ostatniej lekcji.

• Pula numerków do losowania liczy tyle, ilu jest uczniów w najliczniejszej klasie. Wylosowany numer wraca do puli po jej wyczerpaniu.

• Szczęśliwy numerek zwalnia ucznia z odpowiedzi ustnej oraz niezapowiedzianej kartkówki, lecz nie zwalnia z wykonywania pracy domowej, pisania zapowiedzianej kartkówki i aktywnego udziału w lekcji.

• Losowanie szczęśliwego numerka nie jest zawieszane w Dniu Bez Jedynki oraz na trzy tygodnie przed klasyfikacją semestralną i roczną.

SZCZĘŚLIWY NUMEREK JEST WSPÓLNĄ ZABAWĄ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI, A JEJ POWODZENIE ZALEŻY OD OBU STRON!

Nietypowe Czytanie Literatury - II semestr 2017/2018

Ze względu na zmiany planu i związane z tym kwestie organizacyjne w II semestrze są odwołane zajęcia Nietypowe Czytanie Literatury. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w poprzednich zajęciach.

Wolontariat szkolny

Informator dla uczniów

Jak zrobić kokardę narodową

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości dla uczniów i nauczycieli odbędzie się

9 listopada 2017 /czwartek/.

Zapraszamy klasy pod opieką nauczycieli uczących na wyznaczonej lekcji.
Ze względów organizacyjnych proszę o punktualnie sprowadzenie klas na salę gimnastyczną.

W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Poniżej instrukcja robienia kokardy narodowej i szczegółowa rozpiska.

Pomoc psychologiczna

Szkoła zapewnia uczniom opiekę psychologiczną. W ramach wsparcia psychologicznego prowadzone są indywidualne spotkania z uczniami oraz zajęcia grupowe w klasach, porady i konsultacje dla rodziców i nauczycieli a także tematyczne spotkania dla rodziców z różnymi specjalistami.

Pedagog i psycholog służą pomocą uczniom, rodzicom, wychowawcom i nauczycielom codziennie w godzinach: 8.00 – 15.00.

Wydawanie obiadów

Obiady są wydawane w stołówce szkolnej 10:30-13:30.