zaczarowany olowek

Od tego roku szkolnego rozpoczęła się nowa akcja biblioteczna. Nazywa się "Zaczarowany ołówek". Co piątek o godzinie 13:05, czyli na 7 godzinie lekcyjnej, dzieci spotykają się w czytelni biblioteki szkolnej. Już za nami jest zapoznanie się przy kredce, a to dopiero początek wielkiej przygody! Jeszcze wiele przed nami!

Byłoby one niemożliwe bez pomocy i chęci Amelii Gąsiorowskiej i Julii Sochy z klasy 6C pani Ewy Barszcz. Ich wysiłek zaowocował uśmiechem kolegów i koleżanek. O ile "Nietypowe Czytanie Literatury" kładzie nacisk na teatr o tyle "Zaczarowany ołówek" koncentruje się na elementach plastycznych. Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijają swoje talenty i zaprzyjaźniają się z książkami korzystając z dużej dozy wyobraźni. Działanie te włączają się w krajowy program rozwoju czytelnictwa i pozwalają młodszym uczniom na odkrycie i rozwój umiejętności a przy okazji zaprzyjaźnienie się z literaturą. Tutaj dowiadują się, że książki to nie tylko czytanie.

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Zebranie Rady Rodziców - 12.06.2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trojek Klasowych dnia 12 czerwca godz. 17 swietlica szkoly.

Ewa Chołody

Egzamin ósmoklasisty

Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjne i przykładowe arkusze do egzaminu ósmoklasisty