Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2022/2023

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

Szkoła Promująca Zdrowie

FB - Jubileusz

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta szkoły

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 Nr konta Rada Rodziców:

53 9430 0006 0000 1469 2000 0001

Nr konta (obiady, duplikaty):

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

BPWywiad z Bartoszem Pioterczakiem, reprezentantem Polski U-16 w piłce nożnej i absolwentem PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli 


Mateusz Korpal: Dzień dobry Bartku. Jak się czujesz, reprezentując kraj w tej kategorii wiekowej i śpiewając hymn Polski przed meczem?

Bartosz Pioterczak: Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Jestem bardzo dumny, że mogę reprezentować Polskę w grupach młodzieżowych. Mogę śmiało powiedzieć, że spełnia się moje marzenie.

Mateusz Korpal: Jak wspominasz PSP z OI nr 7, w której stawiałeś kroki na drodze wychowania, nauki i kształtowania siebie jako człowieka, a teraz piłkarza?

Bartosz Pioterczak: „Siódemkę” wspominam bardzo dobrze. Mam ogromną ilość miłych wspomnień. Życzliwi nauczyciele oraz duża ilość kolegów i koleżanek – tak zapamiętałem codzienność w murach tej szkoły. Cieszę się, że duża grupa kolegów dalej jest ze mną w nowej szkole i możemy utrzymywać ze sobą kontakt.

Mateusz Korpal: Czy byli nauczyciele, którzy szczególnie utkwili Ci w pamięci? Czy pojawił się jakiś autorytet, który sprawił, że wybrałeś karierę piłkarza?

Bartosz Pioterczak: To będą na pewno nauczyciele wychowania fizycznego: p. Krzysztof Ludjan, p. Paweł Cieśliński, p. Anna Telega i p. Ewa Barszcz, z którymi od najmłodszych klas mogłem reprezentować szkołę w zawodach sportowych, z których zazwyczaj wracaliśmy z medalami i pucharami. Na pewno z wielką przyjemnością będę wspominał lekcje matematyki z p. Grzegorzem Błahuciakiem, zajęcia z p. Dorotą Rejzerewicz, kółko historyczne z p. Moniką Potocką – Witek,. No i oczywiście panią wychowawczynię  Iwonę Stasiak oraz moje pierwsze wychowawczynie w klasie 1-3: p. Iwonę Dybus i p. Marię Kołodziejczyk.

Mateusz Korpal: W dzisiejszym świecie nie jest łatwo przebić się do „topu” . Jakie są Twoje plany na najbliższe lata?

Bartosz Pioterczak: Już za dwa tygodnie czeka mnie wyjazd do Akademii Piłkarskiej Dinama Zagrzeb. Dostałem zaproszenie na testy do tej akademii – jednej z najlepszych w Europie, więc traktuję to jako ogromne wyróżnienie. Bardzo chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony.

Mateusz Korpal: Dla stalowowolskiej młodzieży i nie tylko stanowisz inspirację do ciężkiej pracy, aby spełniać swoje marzenia. Co podpowiedziałbyś swoim młodszym kolegom                                i koleżankom?

Bartosz Pioterczak: Na pewno chciałbym im powiedzieć, że trzeba robić to, co się lubi. Trzeba realizować swoje pasje i marzenia. Ciężka praca i systematyczność zawsze zaowocuje. 

Mateusz Korpal: Dziękuję Bartku za poświęcony czas i rozmowę. Życzę Ci wielu sukcesów w karierze piłkarskiej oraz dużo wytrwałości i cierpliwości. Mam nadzieję, że zobaczymy Cię w przyszłości z orzełkiem na piersi w kadrze reprezentacji Polski.

Bartosz Pioterczak: Dziękuję i pozdrawiam całe grono pedagogiczne oraz wszystkich uczniów PSP z OI nr 7 w Stalowej Woli.

Rozmawiał Mateusz Korpal – nauczyciel historii 


Co nowego w szkole?