Strona główna

O szkole

Dla Rodzica

Dla Ucznia

Dla Nauczyciela

Nabór 2021/2022

RODO

BIP

Nauka zdalna

EPUAP

Szkoła Promująca Zdrowie

FB - Jubileusz

Wydarzenia

Skontaktuj się z nami

Publiczna Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

im. Mikołaja Kopernika 

ul. Okulickiego 14
37-450 Stalowa Wola


+48 15 842 04 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIP: 8651427241
REGON: 000837465 
KRS: 0000145905

Nr konta

80 1020 4913 0000 9802 0117 6981
 

Plan lekcji

E-dziennik

Logowanie Office

Logowanie do Chmury Microsoft Office (365):

http://portal.office.com

Mam problem z MS Teams (zobacz pomoc)

Zdjęcia

photo gallery

Otwórz menu

NOWOŚCI BIBLIOTECZNE- listopad 2021 c.d.

WYPOŻYCZ I PRZECZYTAJ!

Zapraszamy do wypożyczania nowości z naszej biblioteki. Na ten tydzień proponujemy następujące lektury:

 

Seria „Cudowny chłopak”- R. J. Palacio, która składa się z trzech tomów:

  •  „Cudowny chłopak.”
  •  „Cudowny chłopak i ja trzy cudowne historie.”
  •  „365 dni cudowności.”

Dołącz do milionów czytelników, którzy pokochali cudownego chłopaka - zwykłego dzieciaka z niezwykłą twarzą. August jest inteligentnym, dowcipnym chłopcem i jego życie wyglądałoby pewnie zupełnie inaczej, gdyby nie jeden zmutowany gen, z powodu którego ma zdeformowaną twarz i zanim skończył 10 lat, musiał przejść 27 operacji. 
Chłopiec musi codziennie mierzyć się ze światem. Walcząc o normalność dla siebie, mimochodem zmienia życie innych. Pozwól, aby odmienił też twoje!
Książka doczekała się bijącej rekordy popularności ekranizacji, w której wystąpili:  Julia Roberts, Owen Wilson oraz Jacob Tremblay.

Książki z serii „Felix, Net i Nika…” Rafała Kosika

  1. „Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa.”|
    2.  „Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.”

Znajdziecie tu codzienne, szkolne problemy i niecodzienne przygody, komputery, wynalazki, duchy i opowieść o przyjaźni, o jakiej wszyscy marzymy.
Kim są tajemnicze zjawy, podążające za bohaterami? Do czego służy maszyna odnaleziona w tajnej bazie wojskowej? Jeśli lubicie się śmiać i bać, wybierzcie się w podróż do świata, w którym wszystko jest możliwe.
Warszawę ogarnia tajemnicza epidemia senności. Kolejne osoby popadają w dziwny stan - w nocy męczą je senne koszmary, których po przebudzeniu nie pamiętają, w dzień za to przysypiają. Epidemia dociera do klasy Felixa, Neta i Niki. Przyjaciele - sami walcząc z ciągłą sennością - postanawiają rozwiązać tę zagadkę.

         „Dziewczynka tańcząca z wiatrem.”- Katarzyna Zychla

Katarzyna Zychla zwraca naszą uwagę na dobro, często tak ulotne, wręcz niewidzialne, a tak bardzo znaczące? Tekst ten można traktować niemal jak podręcznik dla rodziców oraz starszych dzieci doświadczających niepełnosprawności własnej lub osób najbliższych czy rówieśników... to także wyjątkowy materiał... do organizacji zajęć rozwijających uczucia społeczne, poczucie empatii, gotowość do niesienia pomocy innym.

          „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych kobiet.”-
          Favilli Elena Cavallo Francesca

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek, historie stu bohaterskich kobiet od Elżbiety I
po Serenę Williams, to nowe wersje bajek stworzone, by zainspirować wszystkie dziewczynki. Książka, zilustrowana przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata.
„Lektura obowiązkowa na stoliku nocnym każdej dziewczynki albo młodej kobiety".– Geri Stengel, "Forbes"

        „Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat.”-
        Benedetto Carola Ciliento Luciana

Co łączy gwiazdy filmowe Emmę Watson i Leonarda DiCaprio, laureatkę Pokojowej Nagrody Nobla Wangari Maathai, wielokrotnie nagradzanego fotografa Sabastião Salgado, zdeterminowaną szwedzką aktywistkę Gretę Thunberg i lokalnych aktywistów w rozmaitych rejonach świata? Każda z tych osób w pewnym momencie swego życia dostrzegła, jak człowiek niszczy środowisko i zrozumiała, że należy uczynić wszystko, aby ratować świat.
Siedemnaścioro bohaterów przedstawionych w szesnastu opowieściach, które niosą niezwykle ważne przesłanie: nigdy nie jest się zbyt małym, żeby móc zmieniać świat.

Źródło:

https://www.empik.com/pakiet-cudowny-chlopak-cudowny-chlopak-cudowny-chlopak-i-ja-trzy-cudowne-historie-365-dni-cud-palacio-r-j,p1214169172,ksiazka-p

https://www.empik.com/pakiet-felix-net-i-nika-kosik-rafal,prod350010,ksiazka-p

https://www.taniaksiazka.pl/dziewczynka-tanczaca-z-wiatrem-katarzyna-zychla-p-93795.html?gclid=EAIaIQobChMI-NeB96Wu9AIVXcEWBR2ObwOuEAAYBCAAEgLf8_D_BwE

https://www.empik.com/opowiesci-na-dobranoc-dla-mlodych-buntowniczek-100-historii-niezwyklych-kobiet,p1148160258,ksiazka-p?gclid=EAIaIQobChMIhoeq1aeu9AIVaQCiAx0uDwwjEAAYAiAAEgJgVPD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://www.empik.com/historie-dla-dziewczyn-i-chlopcow-ktorzy-chca-uratowac-swiat-benedetto-carola-ciliento-luciana,p1248496309,ksiazka-p

Co nowego w szkole?