NABÓR - rok szkolny 2019/2020

Wydarzenia klasowe

img1544905786fbe8bfdd554e43b0b8cf8186cf04001fW tym roku grzeczne dzieci z klasy II a znalazły świętego Mikołaja w jego przytulnej chacie w Bałtowie.

Zanim jednak doszło do spotkania z przemiłym staruszkiem, spędziły wesoło czas w Jura Parku. Atrakcji było co niemiara. Na początek wykazaliśmy się kreatywnością podczas warsztatów plastycznych w Szkole Elfów. Korzystając ze wskazówek Pani Choinki malowaliśmy i ozdabialiśmy gipsowe aniołki. Stały się one piękną pamiątką z wycieczki. Później czekała nas porcja emocji w kinie 5D. Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć, a już znaleźliśmy się w Bajkowej Krainie Lodu. Pod białą kopułą na ogromnych ekranach obejrzeliśmy najciekawsze przygody Elzy i jej przyjaciół oraz pobawiliśmy się z sympatycznym bałwankiem Olafem. Następnie spacerowaliśmy ścieżką edukacyjną Jura Parku i podziwialiśmy modele dinozaurów naturalnych rozmiarów. W Muzeum Jurajskim mieliśmy okazję podziwiać skamieniałości i minerały z różnych stron świata.

Po smacznym obiedzie nadeszła długo oczekiwana chwila. Wreszcie zaczęliśmy się wspinać do magicznej wioski. Przywitały nas Elfy, które pokazały nam swoje domki i zorganizowały bałwankowy slalom. Najsympatyczniejszy z Elfów zaprowadził nas wreszcie do świętego Mikołaja. W jego chacie było cieplutko i przytulnie. Nikt nie skorzystał ze specjalnego młynka do mielenia grzechów. No cóż, chyba nie było takiej potrzeby. Święty Mikołaj wszystkim wręczył upominki, co wywołało wielką radość.

Wycieczka do wioski świętego Mikołaja sprawiła, że nie możemy się już doczekać świąt Bożego Narodzenia. Będziemy ją ciepło wspominać.

Renata Maziarz, Anna Dąbek