Wydarzenia klasowe

„Książka wszystkich pocieszy, książka wszystkim podpowie, jak rozwiązać problemy i mądrości mieć w głowie”.

img0001

14 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika z udziałem uczniów klasy 1 a.
Dzieci poznały mnóstwo małych i dużych książkowych tajemnic. Nim jednak zostały włączeni w poczet czytelników, musiały odpowiedzieć na szereg pytań, m.in.: „Co to jest biblioteka?”, „Co możemy w niej robić?”, „Jak należy się w niej zachowywać?”, „Czego nie wolno robić z książką?”.
Każdy uczeń został uroczyście pasowany na czytelnikai otrzymał pamiątkową zakładkę do książki. Nowi czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, w którym zobowiązali się, że będą książki szanować, korzystać z ich mądrości oraz sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Wszystkim naszym nowym Czytelnikom życzymy, aby książki rozwijały ich wyobraźnię, kreatywność i umiejętności.

Anna Konefał, Beata Trzcińska

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców