Wydarzenia klasowe

img00001Uczniowie kl. I a włączyli się do ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych „ Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, który miał inspirować dzieci do codziennego czytania.

Głównym celem akcji było propagowanie idei czytelnictwa wśród dzieci, a także uświadomienie rodzicom walorów wspólnego czytania książek. Każde dziecko otrzymało album, w którym codzienne głośne, domowe czytanie dokumentowane podpisem rodzica było nagradzane w szkole naklejką Słodziaka. Razem z pluszakami- Słodziakami dzieci zgłębiały tajniki czytania. 19 października 2018 r. obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Dzieciom na długo utkwią w pamięci atrakcje i wspólne czytanie. Przygotowane przez uczniów prace plastyczne pt. „ Nowe przygody gangu Słodziaków”, rozwijały własną aktywność twórczą, fantazję i umiejętność kojarzenia faktów.
Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie księgozbioru szkolnej biblioteki oraz gadżety ze Słodziakami dla zwycięskiego zespołu klasowego.

Anna Konefał Beata Trzcińska

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców

Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce

Rodziców uczniów, kórzy będą korzystali z obiadów w roku szkolnym 2018/2019 uprzejmie prosimy o wypełnienie, podpisanie i złożenie w sekretariacie szkoly stosownych deklaracji.
Obiady będą wydawane od 4 wrzesnia 2018 r./wtorek/.