Wydarzenia klasowe

004.3f9.05.18r. uczniowie z IIIF zapoznali się z techniką tworzenia i ozdabiania jaką jest scrapbooking. Każde dziecko dostało pakiet z kolorowymi kartkami i elementami ozdobnymi. Uczniowie wykonali upominki dla swoich mam na Dzień Matki. Każda kartka była inna w zależności od inwencji twórczej wykonawcy. Panie instruktorki dawały cenne, fachowe wskazówki co do sposobu wykonania prezentu. Na koniec warsztatów każde dziecko dostało słodką niespodziankę. To było wielkie przeżycie poczuć się prawdziwym artystą. Dzieci były szczęśliwe i zauroczone wystrojem i atmosferą, jaka panowała w miejscu warsztatów. Wizyta w sklepie z materiałami do scrapbookingu i rękodzieła zostanie dzieciom na długo w pamięci. To była wielka artystyczna przygoda dla uczniów z IIIF. Na pewno wrócą do tego miejsca jeszcze nie raz.

Anna Madej

Zaczarowany Ołówek - 08.06.2018 - odwołane zajęcia

Z powody choroby nauczyciela zajęcia Zaczarowany Ołówek są odwołane.

Oddziały przedszkolne - przerwa 2.07-09.08.2018

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających
do oddziałów przedszkolnych w PSPzOI nr 7
w roku szkolnym 2017/2018

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli informuje, że
w okresie

od 2 lipca 2018 r. do 9 sierpnia 2018 r.

nastąpi przerwa  wakacyjna w funkcjonowaniu
oddziałów przedszkolnych.