Wydarzenia klasowe

001.3aDnia 26 kwietnia 2018 roku uczniowie kl. III „a” zostali zaproszeni na Jubileusz 60 – lecia do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta Dziękczynna w Kościele Źródło Bożego Miłosierdzia w Stalowej Woli, następnie zaproszenie goście, nauczyciele oraz uczniowie przeszli przed pomnik Tadeusza Kościuszki - patrona szkoły, gdzie odbyły się uroczystości patriotyczne. Dzieci tam aktywnie włączyły się w uroczystość patriotyczną min przez śpiew piosenki m.in. Krakowiaka Kościuszki pt. "Bartoszu, Bartoszu" i „Dalej chłopcy, dalej żywo” -– Śpiew włościan krakowskich z 1794 roku. Śpiewali piosenki patriotyczne przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki i w auli szkoły.

Gratulacje i najlepsze życzenia z okazji pięknego jubileuszu dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom i rodzicom złożyli przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Andres, starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny i wicestarosta stalowowolski Mariusz Sołtys.
Uczniowie zostali bardzo milo przyjęci przez organizatorów tego przedsięwzięcia, czekał na nich słodki poczęstunek.
To piękne i ważne, gdy współpraca między obiema szkołami stale się zacieśnia.

Renata Czernecka – Skrok i Marta Bańka

Program uroczystości w dniu 26.04.2018:
1. Godz. 9.00 – Msza Św. Dziękczynna w kościele Źródło Bożego Miłosierdzia
w Stalowej Woli
2. Godz. 10.00 – przemarsz uczniów i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości
ulicami miasta z kościoła do szkoły
3. Godz. 10.45 – uroczystości patriotyczne przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki –
Patrona Szkoły
4. Godz. 11.15 – Wspólna fotografia przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki
5. Godz. 11.30 – Poczęstunek w Sali Tradycji Szkoły
6. Godz. 12.00 – część oficjalna uroczystości – w auli szkoły (z zaproszeniami)
– powitanie gości
– wystąpienie dyrektora szkoły, władz samorządowych, gości
– prezentacje i filmy o szkole
– pieśni patriotyczne w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli
– oglądanie wystaw okolicznościowych
7. Od godz. 13.30 -15.00 – część nieoficjalna (bez zaproszeń) – dla wszystkich
chętnych

Na stronie Telewizji Miejskiej jest nagranie z naszą szkołą.

Zebrania z rodzicami 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami.

Zebranie Rady Rodziców 20 XI 2018

Zebranie Rady Rodzicow i Przedstawicieli Trojek Klasowych 20 listopada godz. 17 swietlica szkoly.

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Komendant Powiatowy Policji Straży Pożarnej w Stalowej Woli przedstawia materiały edukacyjne dot. Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Rys. 1 - Czad

Rys. 2 Czad

Rys. 3 - czad

Rys. 4 - Dym

Państwowa Straż Pożarna

Zebranie Rady Rodziców 17 X 2018

Zebranie Rady Rodziców i Przedstawicieli Trójek Klasowych 17 października 2018 o godz. 17:00 w świetlicy szkoły. Prosimy o przybycie.

Zarząd Rady Rodziców